בעוד 8 ימים צפויה HTC להכריז על מכשיר הדגל הבא שלה, ה-M7, אותו מכשיר שכבר דלף לרשת זה תחת אותו שם קוד. כעת evleaks עושים זאת שוב, ומביאים לנו תמונה רשמית של המכשיר הצפוי, יחד עם שם חדש –  HTC One.

התמונה היא ככל הנראה הדבר האמיתי, והשם החדש מאפיין וממשיך את סדרת One הנוכחית. העיצוב שונה לגמרי מהתמונה שדלפה מוקדם יותר, והמכשיר נראה כבעל מסגרת דקה ומזכיר למדי את עיצוב האייפון 5 (תביעה בדרך?) או ה-BlackBerry Z10 החדש, זאת בניגוד למכשירי האנדרואיד האחרונים שהושקו. מעניין לראות ש-HTC צמצמה את כמות הכפתורים בתחתית המסך לשניים בלבד –  חזרה ובית. החלק העליון והתחתון זכו לאותו גריל שמתחתיו מסתתרים רמקולים סטראופוניים, וכן ניתן לשים לב למצלמה הקדמית וחיישן התאורה בצד השני.

עוד ניתן לשים לב לממשק ה-Sense החדש, אותו ממשק שכבר דלף בחודש שעבר עם עיצוב חדש כמו ווידג'ט מזג האוויר ואנשי הקשר וכפתורי מסך הבית הנראים כאן בבירור.

מפרט המכשיר משלב את כל מה שכבר ציפינו: מסך מגע 4.7 אינצ' 1080p על מעבד מרובע ליבה 1.7GHz יחד עם זיכרון 2 ג'יגה ראם. חידוש נוסף במכשיר הוא חיישן המכונה אולטרה-פיקסל המכיל 3 חיישני 4.3 מגה פיקסל שיספקו יחדיו איכות של מצלמה 13 מגה פיקסל והכל ירוץ על גבי האנדרואיד 4.2.

ההכרזה צפויה להיות כמה ימים לפני תערכות MWC 2013 בברצלונה, כך שבכל מקרה אנחנו נהיה שם כדי לצלם ולדווח.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.