שבוע מלא הדלפות – לאחר שקיבלו הצצה ראשונה למכשיר ה-V10 של LG הכולל מסך עליון משני ותמונות של מכשירי הנקסוס החדשים, עתה עלו לרשת גם תמונות של מכשיר ה-HTC A10.

התמונות מגיעות מ-evleaks@, חשבון הטוויטר של המדליף הסדרתי איוון בלס (Evan Blass), בהן ניתן לראות את מכשיר ה-HTC One A9 בעל שם הקוד Hima Aero עם מראה שמזכיר יותר מכל את מכשירי ה-iPhone 6 – חזית עשוייה זכוכית בצבע שחור או לבן, מסגרת עבה מעל ומתחת למסך וגב מתכתי. המכשיר יגיע בשלל צבעים כמו: זהב, כסף, בורדו, שחור, אפור וכמובן, הצבע החם של השנה, זהב-ורוד.

עוד מציין בלס כי מפרט המכשיר כולל מסך AMOLED בגודל 5-אינץ׳ באבחנה של 1080P, שבב Snapdragon 617, זיכרון עבודה (RAM) בנפח 2 ג'יגה-בייט, זיכרון פנימי לאחסון בנפח 16 ג'יגה-בייט הניתן להרחבה באמצעות כרטיס זיכרון microSD, מצלמה אחורית באבחנה של 13 מגה פיקסל עם מייצב תמונה OIS BSI, מצלמת ׳אולטרא-פיקסל׳ קדמית באבחנה של 4 מגה-פיקסל, קורא טביעות אצבע והמכשיר יגיע בעובי של 7 מ״מ. החברה צפוייה להכריז עליו בחודש נובמבר.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.