השמועות על מכשיר המיני של ה-HTC One הפכו היום לרשמיות עם ההכרזה המתאימה של החברה.

המכשיר דומה מאוד לאחיו הגדול יותר, ולמרות השמועות הראשוניות שדיברו על גוף מפלסטיק, כמו ה-One הוא יגיע עם גוף אלומיניום כשלמטה מקדימה ממוקמים רמקולי ה-BoomSound ומאחורה נמצאת מצלמת ה-UltraPixel. המצלמה הקדמית מציעה הפרדה של 1.6 מגה-פיקסלים וכן תמיכה ב-HTC Zoe.

המידות של המיני כמובן קטנות יותר, מכיוון שהוא מצויד במסך 4.3 אינץ' ברזולוציה של 720p – המידות שלו הן 132×63.2×9.3 מ"מ לעומת ה-137.4×68.2×9.4 מ"מ של ה-One הרגיל, וזה אומר שהוא אפילו קצת דק יותר.

מעבד ה-Snapdragon 400 כפול הליבה במהירות 1.4 ג"הץ מספק את המנוע הראשי למכשיר, והוא מלווה ב-1 ג'יגה-בייט זיכרון RAM ו-16 ג'יגה-בייט זיכרון אחסון. הוא תומך בדור שלישי וגם ב-LTE, ומבחינת קישוריות אלחוטית הוא מגיע עם WiFi 802.11a/b/g/n וגם עם בלוטות' 4.0. הסוללה הסגורה בו מציעה נפח עבודה של 1,800mAh.

הדמיון בין שני המכשירים ממשיך עד הסוף, גם במערכת ההפעלה ג'לי בין וגם בממשק ה-Sense 5 על כל תכונותיו ומאפייניו עם ה-BlinkFeed החדש. ה-Mini אפילו יוצע בצבע כסף ושחור כמו ה-One.

על מחיר לא דיברו בחברה, אבל כן אמרו שההשקה שלו תתחיל בשווקים נבחרים כבר באוגוסט, ובספטמבר הוא כבר אמור להגיע פחות או יותר לכל השווקים.

מה דעתכם על המכשיר? מי עדיף Galaxy S4 Mini או ה-One Mini? בואו לדבר על זה בקהילה.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.