צמיחתם של שעוני העזר האלחוטיים כדוגמת ה-Smart Watch של סוני וה-Pebble הולידה תחום חדש. גם ב-HTC מעוניינים לספק ערך מוסף שכזה כשהציגה בסין את HTC Mini, שלט רחוק למכשיר הסמארטפון.

htc-mini-0אמנם אפשר לבלבל זאת עם מכשיר טלפון, אבל המיני מיועד עבור מכשיר ה-Butterfly (המוכר בשם Droid DNA) ומאפשר לשלוט בנייד מרחוק ולבצע שיחות מבלי הצורך לתפעל את הסמארטפון הגדול ולהוציא אותו מהכיס.

ה-HTC Mini מתחבר ל-Butterfly בטכנולוגיית NFC, הוא קטן ממדים קל, ודק כך שהוא יכול להיכנס בקלות לכל כיס וזמין בזריזות לכל מטרה. בנוסף לשיחות ניתן לקרוא הודעות, לבדוק את הלוז הקרוב ולצפות בשיחות שלא נענו. יתרה מכך הוא משמש כשלט רחוק כאשר ה-Butterfly מחובר לטלוויזיה ב-HDMI ומשמש כשלט מדיה לניווט בתפריטי הסמארטפון וגם כלחצן צילום למצלמה. שימוש אחרון וחשוב לא פחות הוא איתור המכשיר הגורם ל-Butterfly לצלצל במקרה ושכחתם היכן הנחתם אותו.

המיני מצויד במסך במסך מונוכרום קטן ומקשי ניווט וספרות, כך שהשליטה בו פשוטה ובסיסית. ב-HTC לא מתכננים כרגע להוציא את המוצר מעבר לגבולות סין, אבל נראה כי תחום זה רק הולך ומתפתח וחברות נוספות יצטרפו לטרנד השליטה מרחוק בניידים.

וידאו: HTC מציגה את המיני החדש (בסינית)

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.