לא פעם כתבנו על הממשק הבסיסי של מערכת ההפעלה אנדרואיד, למרות היותו חכם הוא אפרפר ולא מרשים. HTC טיפלה בבעיה זו על-ידי יצירת ממשק מותאם אישית, ה-Sense UI, המחליף את הממשק הבסיסי של המערכת ומשפר את חווית-השימוש בצורה מופלאה. ביום שהוצג ה-Sense UI לראשונה על מכשיר ה-Hero, קיוו המשתמשים כי עדכון התוכנה יגיע גם אל מכשירי ה-Magic (סיקור) שכן הם כמעט זהים מבחינת חומרתית.

נראה שהיום הזה הגיע מכיוון ש-HTC שיחררו היום את עדכון הקשוחה (ROM) בגירסה 3.05.401.3, ומרגע התקנתו ממשק ה-Sense UI הופך זמין על מכשירי המג'יק. כמו בכל עדכון קשוחה, HTC ממליצה לגבות את כל המידע על המכשיר טרם ביצוע העדכון. לבעלי המג'יק דוברי העברית שבנינו, יש לשים לב שעדכון טרם גוייר והוא לא תומך בעברית בצורה רשמית (למרות שישנם דרכים להתקין תמיכה בעברית ומקלדת עברית). גיור הממשק נבחן כרגע על ידי ניופאן, נציגת HTC בישראל. (מקור)

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.