בתערוכת CES 2015 הכריזה HTC על מכשיר ביניים חדש – הכירו את ה-Desire 826 עם מצלמת האולטרא-פיקסל הקדמית לצילום עצמי איכותי יותר.

בעוד בתערוכה HTC לא מכריזה על מכשירי הדגל היא דואגת לרענן את קו מכשירי הביניים שלה, ה-Desire 826 הוא ממשיך דרכו של ה-Desire 820 (שהוכרז רק לפני ארבעה חודשים). למכשיר קווים עיצוביים דומים לאלו שניתן למצוא במכשיר ה-Desire Eye עם עדשה גדולה של מצלמה קדמית בחזית המכשיר ביחד עם זוג רמקולי בום-סאונד חבויים.

עתה במקום להשתמש במצלמת 13 מגה-פיקסל לצילום-עצמי או 'סלפי' החליטה החברה להשתמש בטכנולוגיית האולטרא-פיקסל – שימוש בחיישן בעל אבחנה נמוכה יותר של "רק" 4 מגה-פיקסל, לטובת מהירות צילום גבוהה יותר ושיפור כניסת אור וצילום בתנאי-תאורה ירודים.

מעבר לכך מפרט המכשיר כולל עיצוב פלסטי בעל שני גוונים, מסך בגודל 5.5-אינץ' באבחנת Full-HD של 1080P, מעבד מרובע ליבה מסוג סנאפדראגון 615 בארכיטקטורה של 64-ביט, זיכרון עבודה RAM בנפח 2 גיגה-בייט, זיכרון פנימי לאחסון בנפח 16 גיגה-בייט עם אפשרות להרחבה באמצות כרטיס microSD וסוללת 2,600mAh. מעבר למצלמת האולטרא-פיקסל בחזית, בגב המכשיר ניתן למצוא חיישן מצלמה באבחנה של 13 מגה-פיקסל עם פלאש-לד יחיד. המכשיר מריץ את מערכת ההפעלה אנדרואיד (Android) בגרסה 5.0.2 לוליפופ עם ממשק ה-Sense.

כרגע אין מידע בנוגע למחיר, אך המכשיר יושק בהמשך החודש באסיה-פסיפיק וכפי הנראה גם בשאר בשאר העולם בהמשך. בדף הנחיתה ניתן להירשם לקבלת התראה כאשר ה-Desire 826 יהפוך זמין באזורים נוספים.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.