טאבלט ה-HTC Jetstream שהוכרז רק בשבוע שעבר בתערוכת IFA כבר הגיע לארה”ב. רשת AT&T היא הראשונה להציע את הטאבלט כשהוא יימכר במחיר של $699 יחד עם חוזה שירות לשנתיים או $849 למכשיר ללא התחייבות.

לא ברור מה חשבה לעצמה HTC כשהיא מנסה למכור את הטאבלט מבחיר כה יקר, כאשר טאבלטים בעלי מפרט דומה נמכרים ב–$499 ללא התחייבות כמו ה-Galaxy Tab וה-Acer Iconia A500 וכמובן ה-iPad 2 שאמנם מכיל חומרה חלשה יותר אך במחיר זול יותר ממנו.

ה-Jetstream הוא הטאבלט 10.1 אינצ’ הראשון של HTC מבוסס מערכת Honeycomb ובעל מפרט חזק הכולל מעבד עוצמתי כפול-ליבה בתדר 1.5GHz מסדרת Snapdragon, זיכרון 1GB RAM, אחסון בנפח 16GB/32GB וקישוריות ברשת הדור הרביעי LTE כאשר מערכת האנדרואיד בגרסה 3.1 יחד עם ממשק ה-Sense UX תופעל עליו.

אמנם הטאבלט חזק למדי, אך האם זה מצדיק הפרש כה גדול במחיר לעומת המתחרים? ב-HTC חושבים כנראה שכן. צפו בסקירת וידאו קצרה של hothardware בהמשך.

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.