איכשהו, ביפן תמיד נהנים ממגוון מכשירי פרימיום בעלי חומרה טובה יותר, מאלו המגיעים למערב וכך גם הפעם, המכשיר החדש של HTC שהושק במדינה גורם ל-One M9 להסמיק.

ה-J Butterfly 3 מציג מפרט משובח, כזה שהיינו רוצים לראות מהחברה הטיוואנית במקום הדגם שהוכרז בברצלונה. למעשה, הערכות כי הדיבור ברשת על גרסת הפלוס הוא בפועל המכשיר החדש הזה בדיוק.

אז יש בו מסך 5.2 אינץ’ ברזולוציה Quad HD, שבב ה-Snapdragon 810 מרובע הליבות לצד זיכרון 3 ג’יגה-בייט RAM, אחסון פנימי של 32 ג’יגה-בייט, חריץ microSD וסוללה בהספק של 2,700mAh. בגבו מצלמה 20.2 מגה פיקסל עם עדשה כפולה, ועוד מצלמה 13 מגה פיקסל קדמית, תמיכה בתקן האודיו 192kHz/24–bit בזוג הרמקולים הקדמיים ואף חסינות למים ואבק בתקן IPX5/IPX7. כל בנוסף לתמיכה ברשת LTE, NFC, Bluetooth 4.1 ו-WiMAX עבור הרשת היפנית KDDI.

ה-J Butterfly 3 הוא כל מה שרצינו לראות מ-HTC השנה, ואם ללמוד מהעבר, ייתכן כי החברה תציג דגם המיועד לשוק המערבי הדומה במפרט למכשיר החדש. נחזיק אצבעות.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.