מתרחבת לתחומים חדשים: HTC השקיעה בחברת המציאות המדומה WEVR, מי שאחראית לפיתוח ה-HTC Vive, משקפי מציאות מדומה החדשים מתוצרתה.

לפי פרטי העסקה ששוויה מוערך ב-10 מיליון דולר, HTC ו-WEVR יפעלו במשותף ליצירת פלטפורמה חדשה למפתחים שתוכל להתאים ולפעול על כלל משקפי המציאות המדומה הקיימות כיום ותעודד יצרניות וחברות תוכן להשקיע ולפתח עבורה.

ה-HTC Vive שהוכרז בתחילת השנה מיועד לספק חווית צפייה חדשה הן במשחקים, אפליקציות ותכני וידאו ויכללו תמיכה ב-360 מעלות, בקרי הפעלה חיצוניים והתאמה לרוב הטלפונים החכמים. בנוסף, החברה חתמה על הסכם עם מפתחת המשחקים הגדולה Valve.

מלבד ה-Vive, היצרנית הטיוואנית ממשיכה להציג מוצרים שאינם סמארטפונים כמו מצלמת האקסטרים Re שהושקה לאחרונה וצמיד ה-Re Grip החכם לניטור פעולות ספורטיביות שכרגע השקתו נדחתה, ונראה כי היא ממשיכה לנסות ולפלוש גם לתחומים אחרים, ככל הנראה בשל חוסר היכולת שלה לפרוץ קדימה בשוק הטלפונים.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.