יחד עם מחשב הטאבלט Flyer וזוג מכשירי הפייסבוק, מכריזה HTC ב-MWC על שדרוגים מכשירים הקיימים, ה-Desire S ,Incredible S וה-Wildefire S.

ה-Desire S לא מחדש הרבה מקודמו. הוא עדיין כולל את מסך המגע בגודל 3.7 אינצ’, ושומר על אותו מעבד חל הליבה Snapdragon 1GHz, אך הוא משתדרג בעיצוב החיצוני ומביא את הסטייל החדש של HTC (ה-unibody) וכן את ממשק ה-Sense החדש על גבי האנדרואיד 2.3 Gingerbread. עוד הוסיפה HTC גם מצלמה קדמית 1.3MP, זיכרון 768MB RAM והשכילה להגדיל את ה-ROM ל-1.1GB. שאר המפרט כולל קישוריות WiFi, NFC מקלט GPS ו-Bluetooth על סוללת 1450mAh.

HTC Incredible S יכלול חומרה דומה עם מעבד 1GHz, מצלמה 8 מגה פיקסל עם פלאש לד כפול, אך המסך צמח ל-4 אינצ’ לעומת קודמו (ה-Droid Incredible), נוספה מצלמה קדמית 1.3 מגה פיקסל והזיכרון צמח ל-768MB RAM. בעת ההכרזה המכשיר הריץ את האנדרואיד בגרסה 2.2, אך HTC הבטיחה כי הוא ישודרג לגרסה 2.3 בעת ההשקה.

האחרון הוא ה-Wildfire S, ממשיכו של ה-Wildfire המקורי ונחשב לבין מכשירי האנדרואיד הזולים שיש ל-HTC להציע. הוא דלף לפני מספר ימים בוידאו וכעת הוא הוכרז רשמית, וגם כאן לא תמצאו חידושים רבים. בראשונה HTC הסירה את העכבר האופטי, אבל הגדילה את רזולוציית המסך (שכל כך היה דרוש) ל-320×480, מה שיאפשר לו התאמה טובה יותר לאפליקציות והרחבת האפשרויות ההורדה במארקט. פרט לכך, כמכשיר זול אל תצפו לקבל מצלמה קדמית או NFC, אך כן תמצאו קישוריות WiFi, מעבד 600MHz, זיכרון 512MB RAM ומצלמה 5 מגה פיקסל.

אין עוד מידע על זמינותם או מחיריהם של המכשירים, כשהצפי הוא לקראת אמצע השנה הנוכחית.


-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.