אחד ממכשירי האנדרואיד המצליחים בארה”ב שמעט פחות מוכר אצלנו הוא ה-Incredible הפועל ברשת CDMA של Verizon. זהו מכשיר הדומה במפרטו ל-Nexus One אך תואם לרשת המקומית וספק לצרכני הרשת מכשיר אנדרואיד חזק המבוסס על מעבד Snapdragon עם מסך מגע 3.7 אינצ'. המכשיר, כך מתברר יקבל בקרוב שדרוג לרשת הדור הרביעי, ה-LTE בארה”ב ויושק בחודש מרץ בשנה הבאה, כך לפי טיפ שהתקבל מעובד של החברה. המכשיר החדש יקרא Incredible HD בזכות יכולות HD שונות, וכן על פי העובד גם רזולוצית מסך גבוהה במיוחד.

עיצובו של המכשיר הוא אותו אחד שראינו באוגוסט האחרון שדווח על גוף אלומיניום מעוצב ומעניין עם מסך מגע בגודל של 4.3 אינץ', מצלמת 8 מגה-פיקסל שמגיעה ביחד עם פלאש LED כפול ורגלית אחורית. כרגע המידע חלקי ביותר ויש הרומזים כי Verizon תשיק את המכשיר ב-23 לנובמבר, יום לפני חג הקניות Black Friday. מנגד, יש האומרים כי הוא יוצג רק בתחילת שנה הבאה בתערוכת CES. מי צודק? נדע זאת בהמשך. (מקור)

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.