נראה כי HTC לא מצליחה להחזיק את המכשירים שלה מבלי שהם ימצאו את דרכם לרשת, ועוד ועוד מכשירים ממשיכים לדלוף והפעם עוד זוג מכשירים

HTC Holiday
תקופת החגים הנוצריים שמגיעה אוטוטו מקבלת גם מכשיר משלה. ה-Holiday הנראה בתמונה הוא מכשיר חזק המיועד להגיע לרשת AT&T, בו אנו נקבל מעבד כפול ליבה 1.2GHz, מסך מגע 4.5 אינצ’ qHD, מצלמה 8 מגה פיקסל עם פלאש LED, מצלמה קדמית 1.3 מגה פיקסל, תקשורת WiFi ו-Bluetooth 3.0. מערכת האנדרואיד המגיע עימו היא בגרסה 2.3.4 יחד עם ממשק Sense 3.0.

HTC Vigor
עוד מכשיר בדרך לארה”ב הוא ה-HTC Vigor המזכיר לנו את ה-Thunderbolt. למכשיר מסך מגע 4.3 אינצ’ 1280×720, מעבד כפול ליבה 1.5GHz, מצלמה 8 מגה פיקסל אחורית ועוד 2 מגה פיקסל קדמית. עוד שמענו לראשונה כי מכשיר יגיע עם גרסת Sense 3.5 החדשה זאת על גביר Gingerbread 2.3.4.

השמועות הרצות על שני המכשירים כי הם מיועדים לרשתות הדור הרביעי LTE אשר אמורים להיות מוכרזים כבר בחודש הבא. (מקור, מקור 2)

 

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.