אם נשאר עוד ספק כי HD7 הוא אינו מכשיר אמיתי, Engadget מביאים חשיפה ופרטים נוספים אודות המכשיר החזק והמעניין ביותר שייצא עבור Windows Phone 7. הפרטים נשארו כשהיו עם מפרט מכובד ומסך גדול הממשיך את קודמו, ה-HD2 עם מסך העומד על 4.3 אינצ’, מעבד 1GHz, זיכרון 8GB, מצלמה 5 מגה פיקסל (ולא 8MP) ורגלית אחורית להצבת המכשיר בזווית. פרט נוסף וחשוב שמוסיף לנו Engadget הוא המחיר: מחירו יעמוד על €559, שהם כ-$770 למכשיר שיימכר בגרמניה ממש בעוד שבועיים, שעד אז, אמורה מיקרוסופט לחשוף את ליין המכשירים באירופה.

עוד מספרים לנו כי למכשיר רמקולים איכותיים המקבלים את השם “Dolby Mobile Sound” וכן תקשורת 802.11b/g/n. תוכלו לראות את המכשיר לצד ה-Galaxy S, כך ניתן להתרשם כי הוא מעט יותר גדול מה-4 אינצ’ שלצידו אולם עוביו נשאר דק יחסית והמסך מכסה כמעט את כל החלק הקדמי.

אנחנו ממתינים להשקת ה-HD7 יחד עם HTC Spark ו-Mondrian, שכולם צפוים לראות אור בהמשך החודש.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.