בשבועיים האחרונים שמענו על הדלפות שונות של ה-HTC HD3, שעם הזמן טוענים כי הוא ייקרא HD7 על כך שהוא מגיע עם מערכת WinPhone 7 החדשה. השמועות דיברו על מחירים ברשתות סלולר זרות ועד לתמונות שונות, אך היום אנחנו זוכים לראות את הדבר האמיתי: תמונות ראשונות ואותנטיות דלפו לרשת ומספקים לנו לא מעט פרטים עסיסיים על מכשיר הדגל (?) של HTC בתחום ה-WinPhone 7.

אם אתם מכירים את עיצובו החיצוני של ה-HTC Desire HD, אז אנו לא הולכים לחדש לכם דבר, כי ה-HD7 דומה לו מאוד במראהו. על פי הדיווחים, המכשיר החדש מכיל מסך בגודל 4.3 אינץ', שאפשר להניח כי הוא מסוג Capacitive Super LCD ביחד עם מערכת ההפעלה Windows Phone 7 שכפי שאישר בכיר ב-HTC, תושק בחודש הבא, ובתוכה תשולב ממשק ה-Sense בגרסת ה-WP7 של HTC, בדומה למה שנחשף השבוע. בצידו האחורי ניתן למצוא את אותו עיצוב מצלמה שניתן למצוא ב-Desire HD וב-Evo, ככה שיש לנו עסק עם מצלמה בעלת פלאש LED כפול, ואם המפרט תואם את העיצוב, אז מדובר במצלמת 8 מגה פיקסל עם צילום וידאו HD 720p. כמו כן מאחור ישנו גם רגלית (kickstand) ממתכת להצבת המכשיר בזוית לצפייה נוחה בסרטים ומכסה את הרמקול המונופוני והמצלמה. לגבי שאר המפרט הטכני כגון מעבד וכו', לצערנו, עדיין לא התקבל מידע על כך.

קרא עוד:  הסוף למגרעת? אופו ושאומי הציגו טלפונים עם מצלמה בתוך המסך

אם לשפוט על פי תאריך יציאה של WP7 בחודש הקרוב, אז ה-HD7/HD3 אמורים לצאת בחודש אוקטובר גם הם. ללא ספק צפוי לנו חודש מעניין שכולל N8, MeeGo, HTC Desire HD ו-Windows Phone 7. יהיה מעניין. (מקור)