היצרנית הטיוואנית HTC שוב דוחה את כניסתה לתחום המחשוב הלביש. Grip, אותו הציגה בתחילת השנה ודחתה כבר פעם אחת את השקתו, נדחה שוב.

"אנחנו ממשיכים בפיתוח פלטפורמת ה-Connected Fitness ומרחיבים את היצע המוצרים שלנו… החלטנו להשיק מערכת אקוסיסטם איטגרלית של מוצרים ושירותים בשנה הבאה", הודיעה החברה בהצהרה. "הצוותים שלנו עשו עבודה מדהימה כדי להביא מוצרים חדשים ואנחנו מתרגשים לחשוף אותם לציבור בקרוב".

Grip כזכור היא רצועת ניטור המיועדת לספורטאים וחובבי כושר גופני שפותחה בשיתוף יצרנית הביגוד Under Armour ובעלת מסך קמור, יכולת למדוד מרחק וצעדים ועמידה למים בתקן IP57. היא תואמת למכשירי אנדרואיד ו-iOS והייתה אמורה לצאת בימים אלה.

בהצהרה HTC לא ציינה את Grip, וייתכן כי העיכוב נובע בשל הרצון שלה להרחיב את קו המוצרים ולשלב את יכולתם למערכת אחת שתדע לנצל זאת היטב.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.