לא רק מכשירים כפולי ליבה ומרובעי ליבות HTC משיקה בסדרת One, אלא גם מכשיר לשוק הנמוך, אותו היא אכלסה עד כה במכשיר ה-Wildfire המוכר, וכעת כך לפי התמונה שדלפה, תשיק HTC את מחליפו בקרוב, ה-One Golf.

עוד לא ברור האם זהו רק שם הקוד או שמה יכונה Wildfire 3, אך למכשיר הקטן והחביב הזה יודע לתת את הפתרון למי שעושה את צעדיו הראשונים במכשירי הסמארטפון או מי שלא זקוק יותר ממכשיר בסיסי, כך שגודלו של המסך יעמוד על 3.5 אינצ', ברזולוציה של 320×480. הוא כאמור, לא יהיה מהמכשירים החזקים, אך יהיה חזק יותר מקודמו ובו נמצא מעבד ליבה בודדת מדור המעבדים האחרון של Snapdragon בתדר 1GHz, יחד עם זיכרון 512MB RAM ואחסון בנפח 4GB. יחד עם זאת, הוא יצויד באחסון רשת של Dropbox בנפח 25GB למשך שנתיים, וחריץ microSD להרחבה, ואי אפשר בלי קישוריות WiFi n ו-Bluetooth 3.0. גם המצלמה השתדרגה, לכיוון 5 מגה פיקסל ואפילו את הלוגו של Beats Audio, אם כי לא היינו בונים על אוזניות איכותיות שיגיעו עימו בערכה.

עוד יש לזכור כי הכל בגדר דיווחים באדיבותם של אתר PocketNow, אך מניסיון הם אמינים למדי ונמתין להכרזה הרשמית של HTC על המכשיר שבטח תתרחש בקרוב.

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.