מעבר למה שראינו בתערוכת MWC, הטאבלט של HTC דורש קצת יותר כדי לשכנע אותנו כי הוא מוצר מלהיב ומעניין. כך ה-Flyer המוצג לנו בסרטון ארוך יחסית בן 6 דקות שלמות, שבו HTC מסבירה לנו על כל פרט אפשרי וכיצד נוכל לנצל את הטאבלט בצורה הטובה ביותר.

למרות ש-HTC לא בחרה באנדרואיד 3.0 (אם כי אמרה שתעדכן בשלב מאוחר יותר), ממשק ה-Sense UI החדש המגיע עימו נראה מושקע ומלוטש היטב. בסרטון ניתן לראות את השימוש הרחב בעט הסטילוס עם סימון, יצירה, ותפעול הטאבלט ואת מסכי הממשק השונים של המערכת. ה-Flyer פונה יותר לקהל העסקי, או מי שמחפש בטאבלט יכולת עבודה אמיתית, כשבנוסף מנסה HTC לתת לו מעת גוון של הנאה עם ספריית הסרטים HTC Watch ויכולת בהפעלת משחקים.

ה-Flyer כזכור בעל מסך 7 אינצ' 1024×600 עם מעבד 1.5GHz, זיכרון 1GB RAM, מצלמה 5 מגה פיקסל אחורית, 1.3 מגה פיקסל קדמית, זיכרון 32GB, תומך רשתות GSM/GPRS, חריץ microSD, קישוריות WiF/Bluetooth 3.0 וסוללה בעוצמה של 4,000mAh המספקת עד 4 שעות. עוד על הטאבלט תוכלו לצפות בוידאו שצילמנו מהתערוכה וסרטון ההדגמה של HTC בהמשך.

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.