יחד עם מכשיר ה-Desire HD שהשיקה HTC בשבוע שעבר, הכריזה החברה על ממשק Sense משופר. הממשק החדש יכלול מספר חידושים שלא היו עד כה כמו התאמת העיצוב ושינויי ערכות הנושא, שירותי גיבוי, מחיקה מרחוק ועוד באמצעות אתר HTCsense.com והכי מעניין – עליית המכשיר תוך 3 שניות מרגע הדלקתו.

את הממשק החדש יקבלו רק מכשירי Desire HD ו-Desire Z, כך שרבים מבעלי Desire נשארו עם הממשק הנוכחי, אבל זה לא מנע מחברינו הטובים ב-XDA להעלות לרשת, מספר ימים אחרי את ה-ROM המשדרג לבעלי Desire לממשק החדש. כך תוכלו לראות בתמונות ובסרטון שבהמשך כיצד המכשיר אכן נדלק בתוך שניות, דבר שבנורמה לוקח כ-15 עד 20 שניות, ועוד כמובן כל השינויים שבגרסה החדשה עם התאמה אישית של העיצוב, חיבור לשירותים החדשים (שעדיין לא זמינים) ועוד. ב-ROM הקיים עדיין לא הצליחו להפעיל את המצלמה, אך וודאי תוך מספר ימים הכל יתוקן ואף נראה גרסה עברית ומגוירת. אם אתם אוהבים לקחת סיכונים (אנחנו יודעים שכן), היכנסו ל-XDA (או זה) ודווחו לנו אם הצלחתם.

עדכון: מתברר כי לא רק ה-Desire קיבל שדרוג, אלא גם ה-Incredible וה-Evo 4G. בקרוב גם לנקסוס?

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.