בתערוכת IFA מכריזה HTC על חבר נוסף במשפחת הדיזייר, ה-Desire X (שהיה מוכר בשם Proto), הממשיך את מסורת המכשירים הקודמים ומציג מפרט אמצע פלוס בשילוב של יכולות סדרת ה-One. תחילה, המכשיר אינו גדול כמו שאר המכשירים ובעל מסך צנוע בגודל 4 אינצ’ ברזולוציה של 800×480. מנגד, נמצא בו מעבד כפול ליבה 1GHz מדגם Snapdragon S4, כך שלא מדובר במכשיר חלש כך כך. העיצוב מזכיר למדי את ה-One S ולמרבה ההפתעה הלוגו של Beats Audio עדיין קיים בליין זה של מכשירים, למרות השמועות כי החברה תפסיק כליל את שיתוף הפעולה.

עוד מציג ה-Desire X גם מצלמה בעלת 5 מגה פיקסל (צמצם F2.0) עם פלאש LED, ומסוגלת לצלם ברצף של 2 פריימים לשנייה עם זיהוי פרוצופים ותיוג גאוגרפי. בצד הזיכרון, נמצא 768MB RAM, אחסון פנימי 4GB, חריץ microSD ועוד 25GB בענן בשירות Dropbox. מבחינת קישוריות, הוא מגיע עם כל האפשרויות כמו Bluetooth 4.0 ו-DLNA, הוא יריץ את מערכת ההפעלה ICS יחד עם ממשק ה-Sense 4.0 וכן סוללה בעלת 1650mAh שתספק עד 10 שעות שיחה.

המכשיר יושק באירופה ואסיה בחודש הבא בצבע חום-שחור ולבן.

וידאו: Desire X hands on

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.