את השדרוג של אחד ממכשירי האנדרואיד הנמכרים ביותר של HTC, ה-Desire, ראינו בתערוכת MWC. ה-Desire S אמור להוות חידוש לדור הנוכחי ומחדש בעיקר בעיצוב החיצוני וממשק ה-Sense החדש, אבל לא רק.

המכשיר זוכה בגרסת האנדרואיד האחרונה, Gingerbread 2.3 והגדלת זיכרון ה-RAM ל-768MB, מה שיגדיל לו מעט את הביצועים וכן זיכרון ROM שגדל ל-1.1GB, כך שלא נצטרך לדאוג להתמלאות הזיכרון באפליקציות וחיפוש פתרונות תחליפיים כמו התקנה על כרטיס SD חיצוני. עוד הוסיפה HTC גם מצלמה קדמית 1.3 מגה פיקסל למי שהיה חסר (למי באמת?) כך שניתן מעתה לבצע שיחות וידאו למקרה שתזדקקו לכך, תמיכה בניגון וידאו Divx/Xvid וכפתורי החומרה בתחתית המכשיר התחלפו לכפתורי מגע, בדומה ל-Nexus One רק שהפעם הם באמת עובדים (כי ללחוץ על כפתורי המגע ב-Nexus זה פשוט נוראי).

שאר המפרט לא שונה, והוא כולל את מסך המגע בגודל 3.7 אינצ’ (Super LCD), ושומר על אותו מעבד 1GHz אך הדור החדש של Snapdragon, מעבד גרפי Adreno 205 (במקום ה-200), קישוריות WiFi n (במקום g בקודמו), מצלמה 5 מגה פיקסל עם צילום HD 720 (ומוסיף גם צילום WVGA 800×480), קישוריות NFC, מקלט GPS ו-Bluetooth על סוללת 1450mAh.

וידאו: HTC Desire S בתערוכת MWC 2011

המכשיר צפוי להגיע לקראת אמצע השנה הנוכחית, כשמחירו עדיין לא פורסם, ויש להניח כי הוא יהיה טווח המחירים הגבוה.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.