תמונות יח״צ ראשונות, כך נראה, של ה-Desire Eye של HTC עלו לרשת, והן חושפות מכשיר צבעוני בעל מצלמה קדמית משמעותית ביותר וכן מבזק לד כפול.

את המכשיר החדש צפויה HTC להציג באירוע בשם Double Exposure בו, על-פי ההדלפות האחרונות, היא צפויה להציג בנוסף את ל-One M8 Eye שמידע אודותיו כבר עלה לרשת גם מצלמת-אקסטרים שתתחרה ב-GoPro. תמונות יח"צ שהגיעו לידי האתר הרוסי HTC Family חושפות מכשיר נוסף שכנראה יוכרז באירוע ההשקה – Desire Eye שבהתאם לטרנד האחרון, מתמחה בלכידת תמונות ׳סלפי׳ – עם חיישן מצלמה ומבזק לד כפול בחזית המכשיר, זאת בנוסף למצלמה האחורית. על-פי האתר מדובר במצלמת 13 מגה-פיקסל, שדרוג משמעותי ביותר לעומת מצלמת ה-5 מגה-פיקסל שמשולבת כיום במכשירי החברה.

מעבר לכך המכשיר עשוי פלסטיק בשני גוונים בדומה למכשירי ה-Desire 820, מפרט המכשיר כולל מסך בגודל 5.2 אינץ׳ באבחנה של 1080P, מעבד מרובע ליבות מדגם Snapdragon S801, זיכרון RAM בנפח 2 ג׳יגה-בייט, זיכרון פנימי לאחסון בנפח 32 ג׳יגה-בייט, סוללת 2,400mAh וכאמור מצלמה קדמית ואחורית באבחנה של 13 מגה-פיקסל.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.