הציפיות מ-HTC הן גדולות, בעיקר בשל ההצלחות של מכשירי ה-One שהחלו לתפוס תאוצה בשנים האחרונות, והפכו למתחרים עיקריים על כספם של חובבבי האנדרואיד. הממשיך של ה-One M8, שכרגע קיבל את שם הקוד ״Hima״, צפוי להיחשף בתערוכת MWC 2015, אך, על פי השמועות, הוא לא יהיה היחיד.

על פי [email protected], חברת HTC תציג בתערוכה גם ממשיך לסדרת ה-Desire הוותיקה, שיוצג לצד מכשיר הדגל הבא של החברה. על פי השמועות, המכשיר ייקרא HTC Desire 626, ויגיע בשתי תצורות: תצורה אחת כוללת מעבד מתומן ליבות של MediaTek בתדר של 1.7 ג'יגה-הרץ ו-2 ג׳יגה-בייט של זכרון, בשעה שהתצורה השנייה היא ״בסיסית״ יותר, וכוללת מעבד Snapdragon 410 מרובע ליבות של בתדר של 1.2 ג'יגה-הרץ ו-1 ג׳יגה-בייט של זכרון.

ל-Desire 626 יהיה מסך בגודל של 5 אינץ׳ ברזולוצית 720p, מצלמת 13 מגה פיקסל בגב ומצלמת סלפי קדמית באיכות של 5 מגה פיקסל. המכשיר יציע זכרון של 16 ג'יגה-בייט וסוללת 2,000 מילי-אמפר/שעה.

על פי השמועות, ה-Desire 626 יגיע עם אנדרואיד 4.4.4 ועם ממשק המשתמש של החברה, ה-Sense UI, אך יעודכן בקרוב לאנדרואיד 5. התמונות שדלפו מראות מכשיר שמציג בעיצובו את ה-Desire 820 שנחת לא מזמן בארץ וכבר נמצא אצלנו לסקירה שתעלה בקרוב. על פי השמועות וההערכות, ה-Desire 626 יצטרף ל-HTC One M9, שיהיה מכשיר הדגל הבא של החברה, ואף לשעון החכם של החברה.