ב-HTC לא המתינו לאירוע שייערך בתחילת החודש הבא שבו היא צפויה לחשוף את המכשיר עם שבב 64 ביט, וכבר הקדימה להכריז על ה-Desire 510, מכשיר נוסף של החברה המציע תקשורת LTE לפלח שוק הביניים.

ה-Desire 510 מציע מסך 4.7 אינץ' ברזולוציה של 480×854 פיקסלים, בדומה ל-Desire 610 שהוכרז מוקדם יותר השנה. הוא רץ על שבב ה-Snapdragon 410 מרובע הליבות שפועלות במהירות של 1.2 ג'יגה הרץ אשר גם הוא תומך ב-64 ביט, אולם בחברה לא ציינו על כך דבר ומערכת האנדרואיד המגיעה עימו אינה תומכת בכך. בנוסף הוא מצויד בזיכרון עבודה (RAM) של 1 ג'יגה-בייט ואחסון בנפח של 8 ג'יגה-בייט לצד מצלמת 5 מגה-פיקסל מאחור ומצלמת VGA מקדימה. הסוללה שבתוכו אינה נשלפת והיא בעלת הספק של 2,100 מילי-אמפר/לשעה והוא רץ על מערכת האנדרואיד 4.4 יחד עם ממשק ה-Sense ועם ה-Bleenkfeed המפורסם של החברה.

הוא מיועד להשקה באירופה, אסיה וארה"ב ומחירו עדיין לא פורסם, אך אפשר לצפות לתג מחיר נמוך יחסית שכן דגם ה-Desire 610 נמכר כיום סביב ה-1,300 שקלים, מכשיר שאותו סקרנו השבוע.

HTC Desire 510

מכשיר ה-Desire 510 הוא הראשון של HTC עם שבב ה-64 ביט המבוסס על Snapdragon 410 מרובע הליבות במהירות של 1.2 ג'יגה הרץ לכל ליבה. הוא מצויד בזיכרון עבודה (RAM) של 1 ג'יגה-בייט ואחסון בנפח של 8 ג'יגה-בייט לצד מצלמת 5 מגה-פיקסל מאחור ומצלמת VGA מקדימה. הוא רץ על מערכת האנדרואיד 4.4 יחד עם ממשק ה-Sense.

למפרט המלא | Spex.co.il - השוואות מכשירים בקליק

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.