הצרות של HTC לא מפסיקות: על פי דיווח של Engadget, מספר בכירים אצל היצרנית הסמארטפונים הטיוואנית נעצרו מוקדם יותר היום בהאשמה של הונאה וגניבת סודות מסחריים. בין העצורים הוא סגן נשיא של מחלקת עיצוב המוצר ומנהל מחלקת הפיתוח של החברה.

על פי הדיווח, בכירים ב-HTC נתפסו על חם מורידים בחשאיות את קבצי העיצוב של ממשק ה-Sense UI 6.0, הדור הבא של ממשק החברה ומנסים להוציאו מחוץ לחברה בשליחת אימייל לאיש קשר חיצוני. עוד הם מואשמים כי הם גנבו את עיצוב ה-HTC One החדש הכולל את המעטפת החיצונית שלו וסרטוטי ייצור וכן הונאה על סך 334 אלף דולר בגין קבלת עמלה שקרית שכן לכאורה המכשירים עוצבו בידי עובדי HTC אולם התברר כי הם הסתייעו למעשה בחברת עיצוב חיצונית.

כל אלה ככל הנראה נועדו כדי לפתוח חברה מתחרה בשוק. הבכירים התכוונו להתפטר יחדיו מ-HTC לאחר קבלת הבונוס החצי-שנתי ולייצר בעצמם מכשירים חדשים תחת המותג Xiaoyu. ב-HTC אישרו את הדברים, אולם לא סיפקו פרטים נוספים על הפרשה.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.