חדשות לא כל כך טובות לרוכשי גרסת ה-Google Play Edition של מכשירי ה-HTC One M8 ו-M7: היצרנית הטיוואנית הודיעה כי תחול דחייה בעדכון המכשירים לגרסת האנדרואיד 5.0 Lollipop וכי היא לא תעמוד בלוח הזמנים שהבטיחה.

כזכור, HTC הודיעה לפני פחות משבועיים כי מכשירים אלה יעודכנו עוד בשבוע שעבר, ולמעשה החברה הייתה אמורה לשחרר את העדכון רשמית ביום שישי האחרון, כך שהיא יכלה להתגאות בשחרור מהיר ובין המכשירים הבודדים (פרט למכשירי הנקסוס ו-Moto X) אשר זכו לעדכון גרסת הלוליפופ.

לפי דבריו של בכיר HTC, הגרסה כבר נשלחה לבדיקת גוגל עוד בתחילת שבוע שעבר, אולם כפי הנראה נמצא באג תוכנתי שיש לתקן. לא ברור עוד במה מדובר ומי מבין השניים אחראי לתקלה, אך מה שבטוח שהעדכון לא יגיע בזמן שהובטח למשתמשים.

תקלות בלוליפופ?
כבר שמענו דיווחים על משתמשים המתלוננים על בעיות תקשורת לאחר עדכון הלוליפופ ב-Nexus 5, וגם כאן באתר ניתן למצוא משתמשים המעידים כי יש אצלם תקלה דומה, כך שייתכן כי יש קשר בין הדברים.

HTC כבר הבטיחה מספר פעמים כי עדכון הלוליפופ יגיע גם לבעלי הגרסה “הרגילה” של ה-HTC One M8/M7 בתוך 3 חודשים מרגע שחרור המערכת, וזה משאיר לה עוד כחודשיים עד שתקיים את ההבטחה.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.