היצרנית HTC הכריזה על ה-Desire 620 במדינת הבית (טיוואן) וממשיכו של ה-Desire 610 לשוק הביניים. המכשיר מזכיר את קודמו בסדרה ומאופיין באותם קווי עיצוב נקיים של המותג, כך שנשארנו עם מעטפת פלסטיק ובמגוון צבעים.

ה-Desire 620 יוצע בשתי גרסאות, האחת תגיע עם תמיכה ברשת הדור הרביעי LTE המשולב בשבב ה-Snapdragon 410 מרובע ליבות, כשכל ליבה פועלת במהירות שעון של 1.2 גיגה-הרץ ובטכנולוגיית 64 ביט. הדגם השני (620G) אינו תומך ברשת הדור הרביעי LTE ובמקום זאת יפעל על רשת הדור השלישי. הוא מצויד בשבב מרובע-ליבות מדגם MediaTek MT6592 במהירות ליבה של 1.3 ג'יגה-הרץ.

פרט להבדלים אלו, המכשירים זהים בשאר המאפיינים הטכניים: המסך בגודל 5 אינץ׳ ברזולוציה של 720X1280 פיקסלים, מצלמה אחורית 8 מגה-פיקסל, מצלמה קדמית לצילומי ״סלפי״ ברזולוציית 5 מגה-פיקסל, זיכרון RAM בנפח 1 גיגה-בייט, אחסון פנימי בנפח 8 גיגה-בייט שניתנים להרחבה באמצעות כרטיס זיכרון, סוללה בנפח 2100Mah, סים-כפול, רמקולים סטריאופוניים ומערכת ההפעלה אנדרואיד בגרסה 4.4 (KitKat) עם ממשק המשתמש Sense 6 העדכני של החברה כולל ה-HTC Eye Experience.

נכון לכרגע, המכשיר מיועד למכירה בטיוואן בלבד, דגם הדור הרביעי בעל שבב ה-Snapdragon יימכר במחיר של 225 דולרים, הדגם ללא תמיכה בדור הרביעי ועם שבב של מדיה-טק יימכר במחיר של 160 דולרים בלבד. שני הדגמים צפויים להיות זמינים לרכישה לקראת אמצע-דצמבר.

קרא עוד:  רשמי: וואן פלוס תכריז על OnePlus 7 בחודש הבא

חשוב לציין שמחירים אלה נחשבים נמוכים למכשירים בעלי מפרטים טכניים כאלה, שנחשבים למפרטי שוק בינוני ונכון לרגע זה, לא קיים מידע נוסף לגבי השקה עולמית מחוץ לגבולות טיוואן.

כתב: אבי בכמן