היצרנית HTC הכריזה על ה-Desire 620 במדינת הבית (טיוואן) וממשיכו של ה-Desire 610 לשוק הביניים. המכשיר מזכיר את קודמו בסדרה ומאופיין באותם קווי עיצוב נקיים של המותג, כך שנשארנו עם מעטפת פלסטיק ובמגוון צבעים.

ה-Desire 620 יוצע בשתי גרסאות, האחת תגיע עם תמיכה ברשת הדור הרביעי LTE המשולב בשבב ה-Snapdragon 410 מרובע ליבות, כשכל ליבה פועלת במהירות שעון של 1.2 גיגה-הרץ ובטכנולוגיית 64 ביט. הדגם השני (620G) אינו תומך ברשת הדור הרביעי LTE ובמקום זאת יפעל על רשת הדור השלישי. הוא מצויד בשבב מרובע-ליבות מדגם MediaTek MT6592 במהירות ליבה של 1.3 ג'יגה-הרץ.

פרט להבדלים אלו, המכשירים זהים בשאר המאפיינים הטכניים: המסך בגודל 5 אינץ׳ ברזולוציה של 720X1280 פיקסלים, מצלמה אחורית 8 מגה-פיקסל, מצלמה קדמית לצילומי ״סלפי״ ברזולוציית 5 מגה-פיקסל, זיכרון RAM בנפח 1 גיגה-בייט, אחסון פנימי בנפח 8 גיגה-בייט שניתנים להרחבה באמצעות כרטיס זיכרון, סוללה בנפח 2100Mah, סים-כפול, רמקולים סטריאופוניים ומערכת ההפעלה אנדרואיד בגרסה 4.4 (KitKat) עם ממשק המשתמש Sense 6 העדכני של החברה כולל ה-HTC Eye Experience.

נכון לכרגע, המכשיר מיועד למכירה בטיוואן בלבד, דגם הדור הרביעי בעל שבב ה-Snapdragon יימכר במחיר של 225 דולרים, הדגם ללא תמיכה בדור הרביעי ועם שבב של מדיה-טק יימכר במחיר של 160 דולרים בלבד. שני הדגמים צפויים להיות זמינים לרכישה לקראת אמצע-דצמבר.

חשוב לציין שמחירים אלה נחשבים נמוכים למכשירים בעלי מפרטים טכניים כאלה, שנחשבים למפרטי שוק בינוני ונכון לרגע זה, לא קיים מידע נוסף לגבי השקה עולמית מחוץ לגבולות טיוואן.

כתב: אבי בכמן