תפקיד המנכ”ל בחברת HTC עובר לשר וואנג (Cher Wang), זאת לאחר פרשיתו של פיטר צ’ו (Peter Chou) לתפקיד אחר בחברה.

צ’ו (58), היה זה שהוביל את HTC לשוק המערבי ובעיקר למקום שנמצאת החברה כיום בארה”ב. הוא גם זה שהיה אחראי לרכישה ושיתוף הפעולה עם Beats Electronics (שהופסק כשנה לאחר מכן) וכן הגיע להסכם פשרה מול אפל (Apple) בענייני הפטנטים.

ואולם, קשה לומר כי ל-HTC היו חיים קלים, וכי בשנים שכיהן כמנכ”ל, לחברה היו עליות ומורדות, במיוחד לנוכח התחזקותה של סמסונג ושיאומי במזרח. צ’ו יעבור לתפקיד אסטרטגי ופיתוח עסקי למוצרים עתידיים.

One M9 יוצא לשוק
באיחור קל מהמתוכנן, HTC תשיק בסוף השבוע את ה-One M9, מכשיר הדגל החדש שהוכרז בתחילת החודש בכנס המובייל בברצלונה. גרסת ה-32 ג’יגה-בייט תמכר במדינה במחיר של מעט פחות מ-700 דולרים בעוד גרסת 64 ג’יגה-בייט יעמוד מחירה על כ-50 דולרים יותר. אחרי ההשקה בטיוואן, HTC מתכננת להגיע לארה”ב ב-10 לאפריל ובהמשך גם לאירופה וכמובן גם אצלנו בישראל, אולם תאריך סופי לא ידוע לעת עתה.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.