אחרי הדליפה אתמול בערב, הגיע ההכרזה הרשמית. HTC משלבת את הרשת החברתית הגדולה בעולם בזוג ממכשיריה החדשים ומוסיפה כפתור פייסבוק ייעודי. המכשירים מדגמי Salsa ו-Chacha המביאים אינטגרציה לפייסבוק כמעט בכל מקום במכשיר: במסך הבית תוכלו לקבל עדכונים בווידג’טים ייעודיים ש-HTC פיתחה על ממשק ה-Sense, לצלם, להעלות, להוסיף הערות ולתייג חברים מהמכשיר עצמו ואפילו להגדיר את הגדרות הפרטיות שלכם בפייסבוק. תוכלו לשתף קישורים, וידאו, תמונות, ואת דעתכם באפליקצייה היעודית של פייסבוק שאליה תגיעו בזריזות מהממשק.

לחיצה על הכפתור הכחול בזמן שאתם מאזינים לשיר מסוים בנגן המוזיקה תקפיץ את שם השיר ולינק לרכישה ב-Amazon ל-Wall שלכם בפיסבוק. לחיצה ארוכה על הכפתור תקפיץ את Facebook Places שם תוכלו כמובן לשתף את מיקומכם הנוכחי עם חברים ומספר אפשרויות נוספות שיש לכפתור להציע.

אוהבים לגעת או להקליד?
HTC מציעה שתי מכשירים המבוססים על מערכת האנדרואיד 2.4 Gingerbread והממשקה חדש של ה-Sense. ה-Salsa מציע מכשיר מגע מלא בגודל 3.2 אינצ’ ומבוסס על מעבד 600MHz Qualcomm יחד עם זיכרון 512MB ROM, מצלמה 5 מגה פיקסל אחורית, ומצלמת VGA קדמית, קישוריו WiFi, מקלט GPS ו-Bluetooth. ה-ChaCha מספק את אותו המפרט, רק מביא מקלדת QWERTY חומרתית למי שאוהב להקליד וזאת בתוספת מסך מגע 2.6 אינצ’ HVGA.

בשל המפרט הנמוך יחסית, HTC תוכל לשמור על מחיר נמוך בעת יציאתם לשוק לקראת חודש מאי-יוני השנה כשבתחילה יגיע לאירופה ולאחר מכן לשאר העולם.דיווחים שוטפים מתערוכת הסלולר הגדולה בעולם תמצאו כאן ובעמוד הפייסבוק של האתר.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.