יש לכם עשרות שירים במכשיר הסמארטפון שלכם, בין אם זה בזיכרון המכשיר או בענן, אבל להאזין להם במהלך הנסיעה ברכב אתם לא ממש יכולים. אמנם יציאת ה-AUX הקטנה בקדמת הרדיו תאפשר לכם לחבר עם כבל את המכשיר, אך אם תנסו זאת תגלו איכות סאונד נמוכה, והתעסקות מרגיזה עם כבל שמסתובב בניהם. נוסף לכך מגוון האביזרים שיאפשרו לכם ליהינות מסאונד איכותי ברכב דרך מכשיר הסמארטפון מצומצם, ובעיקר נוגע למכשיר האייפון.

ל-HTC יש פתרון יעיל למדי למצוקות שלכם והיא הציגה ב-MWC דונגל קטן המאפשר לנגן את המוזיקה שבסמארטפון ישירות ברדיו שברכב. זהו דונגל קטן הנראה כמו דיסק און קי המתחבר ליציאת ה-AUX 3.5 שברדיו וקולט בצורה אלחוטית (Bluetooth) את המוזיקה המנוגנת בסמארטפון. כל מה שתזדקקו לו הוא יציאת 3.5 מ”מ ברדיו (או כל שפצור אחר שתמצאו לנכון) ותוכלו להאזין למוזיקה בקלות ובאיכות סטראופונית כאשר השליטה מתבצעת מהסמארטפון. למעשה הדונגל יכול להתאים לא רק לרכב, אלא לכל מערכת שמע בעלת כניסה (Line-In) ובאמצעותו נוכל להאזין גם למוזיקה, GPS, ועוד.

HTC מאפשרת במכשירי ה-One שהציגה בתערוכה גם ממשק ייחודי עם קישוריות למפות, רדיו והמוזיקה במכשיר הכולל כפתורים לשליטה כל זמן שהדונגל מחובר, אך אין זה מחייב שימוש במכשיר של HTC.

הרעיון החביב הזה יכול לתת אפשרות חדשה למערכת השמע ברכב, אולם לא לכולם יש כניסה שכזו במערכת שלהם כך שמי שמתכנן עליו, מומלץ שיבדוק זאת לפני כן. מחירו יעמוד על כ-70$, וכפי הנראה הוא יושק יחד עם סדרת המכשירים בסביבות חודש מאי השנה. צפו בוידאו ההדגמה בהמשך.

קרא עוד:  וואווי הכריזה על MediaPad Pro 5G עם Kirin 990 ודור 5

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.