הלילה, הכריזה HTC בניו-יורק על מצלמת האקסטרים החדשה שלה – HTC RE. מדובר בצעד ראשון ומרענן עבור היצרנית הטיוואנית אשר בחרה לנסות את מזלה גם בתחום המצלמות ולהתחרות ראש בראש בחברה המובילה בתחום – GoPro.

עיצובה של ה-HTC RE שונה לחלוטין ממראה המצלמה המוכר, והיא מעוצבת בצורת פריסקופ ובעלת מימדים קטנים ועם זווית רחבה במיוחד של 146 מעלות. היא חסינה למים ואבק בתקן בתקן ה-IP57, כשניתן להגדיל את העמידות עד ל-IPx8 באמצעות אביזר ייעודי.

ה-HTC RE מצוידת במצלמת 16 מגה-פיקסל עם חיישן 1/2.3″ CMOS ומסוגלת לצלם וידאו ב[email protected] ו[email protected] בהילוך איטי. למצלמה אין כפתור הפעלה או מסך שליטה, אלא ברגע שהמשתמש יאחוז בה היא תתחיל לצלם. ישנו גם כפתור צילום גדול, אשר לוכד תמונות בלחיצות קטנות וסרטוני וידאו בלחיצה ארוכה וממושכת.

ה-RE כוללת סוללה בהספק של 810mAh המסוגלת לצלם עד 1200 תמונות או סרטוני וידאו באורך כולל של עד שעה וארבעים דקות. המפרט הנוסף כולל זיכרון פנימי של 8 ג'יגה בייט עם אפשרות הרחבה באמצעות כרטיס microSD, ותקשורת מסוג Wi-Fi 802.11 a/b/g/n ו-Bluetooth 4.0. שני האחרונים משמשים לחיבור RE עם הטלפון החכם, כך שהמשתמש יוכל לצפות בסרטונים שצילם באופן מיידי, לחלוק ולסנכרן אותם. השיתוף עובד גם עם אפליקציית הבית של HTC, ה-HTC Zoe.

בחברה לא מייעדים אותה למקצוענים חובבי האקסטרים בלבד, אלא לשימוש היומיומי ולמשתמשים המעוניינים לתעד את חייהם בצורה פשוטה. ה-RE תושק בארה"ב בסוף חודש אוקטובר בארבעה צבעים: לבן, טורקיז, כחול וכתום. מחירה יעמוד על 199 דולרים, כשהיא זולה משמעותית מאוד לעומת ה-GoPro. כמו כן, HTC לא חסכה באביזרים ל-RE כשבין הרשימה הארוכה ניתן למצוא סוללה חיצונית, מטען לרכב, מעמד למכונית, ועוד.

קרא עוד:  גם HTC רוצה לחדש מכשיר עבר ופונה לחובבי המותג שיבחרו