הממשק הכי צבעוני ואהוב על מערכת האנדרואיד הוא ללא ספק של HTC. ה-Sense UI נחשב למרהיב ביותר מבין התוספות שיצרניות הסלולר מלבישות על האנדרואיד אך התלונה של רוב המשתמשים כלפיו שהוא גם כבד מידי ומשפיע על ביצועי המכשיר.

החדשות הטובות הם כי HTC יודעת זאת וכי בראיון אמר מנהל מוצר בכי בחברה כי ממשק הסנס התחיל טוב מאוד וסייע למשתמשים להתרגל למערכת האנדרואיד, אך עם הזמן הממשק החל ותפח ודרש יותר ויותר משאבים: “הרעיון המקורי היה שזה צריך להיות פשוט וקל לשימוש, וזו הייתה הפילוסופיה שלנו, אבל עם הזמן זה הלך ונהיה עמוס. יש יותר מידי דברים שם. אפילו במסך הבית ישנם ארבעה או חמישה אייקונים עוד לפני שלמשתמש הייתה הזדמנות להוסיף דברים בעצמו. לסדרת ה-HTC One, אנחנו לקחנו זאת לתשומת ליבנו.” HTC תשלב את ממשק הסנס בצורה כזו שמערכת ה-ICS לא תיעלם לגמרי, “ישנו איזון טוב” הוא אומר והם שמרו על הרבה אלמנטים הקיימים באנדרואיד 4.0.

למרות שסדרת One ובניהם ה-One X וה-One S חזקים יותר מהדור הנוכחי, HTC עושה צעד נדרש וכי עד כמה שמממשק ה-Sense מהנה ונוח לשימוש, הוא גם כבד למדי ודורש משאבים וחיי סוללה רבים. יודעים זאת וודאי מי שניסה להחליף רום למכשיר ה-HTC שברשותו ל-Cynogenmod, וראה כיצד רום השוקל 250MB בממוצע צונח לכ-100MB בלבד.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.