מחר (שלישי) תחשוף HTC את מכשיר הדגל החדש של החברה, ה-HTC 10, אבל החברה ממשיכה לספק רמזים אודות המכשיר. לאחר שהחברה פיזרה רמזים אודות יכולות המצלמהעיצוב בעל קימורים עבים במסגרת המכשיר, שמע באיכות גבוהה במיוחד ועוד, היא רומזת אודות נדבך לא פחות חשוב במכשיר – ביצועי הסוללה.

בחשבון הטוויטר של החברה ממשיכים בקו האובססיבי ושם צוייץ "המהנדסים שלנו אובססיביים בנוגע לחיי סוללה, אנו הפכנו זאת למדע" לצד סרטון המציג מוטיבים מעולם הכח. על-פי השמועות מכשיר ה-HTC 10 יצוייד בסוללה בהספק של 3,000mAh, בדומה למכשיר ה-Galaxy S7 של סמסונג. מעניין יהיה לראות אם לחברה הטיוואנית אכן יש קלף בשרוול והאם היא תצליח בעזרת שילובים של חומרה ותוכנה להציע אורך חיי סוללה שיבדל את ה-HTC 10 מהמתחרים.

כאמור, העשן ירד מחר באירוע ההכרזה ואנו נעדכן. על-פי השמועות המפרט של ה-10 צפוי לכלול מסך בגודל 5-5.2-אינצ' באבחנת QHD. יבוסס על מערכת על שבב (SoC) של קוואלקום מדגם Snapdragon 820, זיכרון עבודה (RAM) בנפח 4 ג'יגה-בייט, זיכרון פנימי לאחסון בנפח 32 ג'יגה-בייט וכאמור סוללה בהספק של 3,000mAh.

עדכון: יום לפני ההכרזה עלה ליו-טיוב, מה שנראה כמו סרטון יח"צ המעניק הצצה ראשונה למכשיר ה-HTC 10, כפי שניתן לראות המכשיר נראה בדיוק כמו בהדלפות שקדמו לסרטון והוא בעל גוף מתכתי אשר בגבו עם שוליים מודגשים, חזית שעשויה כולה זכוכית עם כפתור בית בתחתית. בגב המכשיר ניתן להבחין במצלמה שבולטת מגוף המכשיר ולצידה נורות הפלאש-לד ומה שנראה כמו חיישן לייזר למיקוד מהיר.

קרא עוד:  שאומי רשמה פטנט על מכשיר מתקפל עם חמש מצלמות נשלפות

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.