נראה כי HTC לא תסתפק השנה ב-One X ו-One S כמכשירי דגל, וכי היא מתכננת להשיק בנוסף מכשיר חזק עוד יותר. הדיווחים שהגיעו ביממה האחרונה מציגים אפשרות כי החברה מתכננת להשיק מכשיר מרובע ליבות 1.7GHz דור רביעי עבור רשת AT&T בארה”ב, כך על פי מבחני ביצועים שהוצגו באתר GLBenchmark למכשיר מדגם PM63100. המעניין הוא שמדובר במעבד Tegra 3 הפועל בתדר 1.5GHz ועבר הסבה ל-1.7GHz, ובנוסף ישנו שבב 4G שכידוע לא קיים נכון להיום ב-Tegra. עוד מהמידע ניתן לומר כי הוא יהיה כגודלו של ה-One X עם מסך 1280×720 HD ויריץ את גרסת ICS.

עוברים ל-HD
בדיווח אחר המגיע מאותו אתר ישנו מכשיר נוסף תחת השם קוד “dix” עם מספר מודל HTC6435, שיש הסוברים כי הוא ממשיכו של ה-Rezound בשל מספר הדגם הסמוך (HTC6425). המכשיר מיועד לרשת המתחרה Verizon  מריץ מעבד מרובע ליבות 1.5GHz Snapdragon S4 המשלב את מעבד הגרפי Adreno 320, אך מה שמעניין עוד יותר הוא המסך, שעל פי הדיווח זהו מסך Full HD ראשון של HTC המקבל רזולוציה של 1794×1080. ההפרש ל-fHD הוא בשל כפתורי המגע הכלולים במסך (בדומה ל-Galaxy Nexus), ויחד איתם הוא מגיע לרזולוציה המלאה. לגבי המסך, יש המציינים כי ייתכן ומדובר במסך גדול עוד יותר מה-One X ואף ייתכן מתקרב לזה של ה-Galaxy Note.

אז מי הם המכשירים הסודיים הללו ומתי הם ייראו אור? גם אנחנו מצפים.

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.