מחשב שולחני זעיר לבית או למשרד HP Elite Slice small pc computer office

HP השיקה  מחשב מיני המיועד כתחנת עבודה הראשונה בעולם המיועדת עבור משתמשים הזקוקים לעוצמת מחשוב גבוהה במיוחד – יוצרים, מעצבים, עורכי וידאו, ארכיטקטים וכ"ד. ה-HP Z2 Mini Workstation החדש והאופנתי מספק עוצמה וגמישות פורצי דרך.  בגובה של 5.8 ס"מ בלבד, הוא קטן ב-90% מ-tower מסורתי המיועד לעסקים.

HP מעוניינת להגדיל את ההובלה שלה בתחום תחנות העבודה בהצגת קטגוריה חדשה המציעה ביצועים מעולים, אלגנטיות ויעילות.

מוצרי HP Z Workstation הפכו לסמן ימני בתעשייה של לקוחות הדורשים תחנת עבודה עם ביצועים גבוהים ומצוינים. ה-HP Z2 Mini Workstation חזק פי שניים מכל סוגי ה- PC המצויים כעת בשוק ובעל יכולת לתמוך בשישה מסכים בו זמנית מרגע שיצא מהאריזה. ה-HP Z2 Mini עוצב עבור מיליוני משתמשי CAD המעוניינים בחומרה קטנה יותר מבלי לפגוע בביצועים ובאמינות החיוניים למטלות מורכבות.

"בעיצוב חלק מהמבנים הארכיטקטוניים בעלי המורכבות הטכנית הגבוהה ביותר, הצורך בטכנולוגיה מתקדמת הוא הכרחי," אמר דניאל ליבסקינד (Daniel Libeskind),אדריכל בעל שם עולמי ומייסד סטודיו ליבסקינד.  "המהירות בה אנו יוצרים ומורכבות הפרויקטים התגברו עם השנים, ומחשבים כמו תחנות העבודה של HP מסייעים לנו מאוד בהפיכת החזון למציאות."

בהיותו קטן מכוס אספרסו, ה-HP Z2 Mini Workstation החדש יכול לעצב הכל, החל באלקטרוניקה מתוחכמת ועד מבני מגורים ומשרדים. תחנת העבודה מגיעה כשהיא מצויידת במעבדי Intel Xeon, גרפיקה מקצועית NVIDIA וזמינות HP Z TURBO Drive לטיפול מהיר ביותר בקבצים גדולים.

קרא עוד:  הטלפון/טאבלט המתקפל של מיקרוסופט, Surface Duo, נחשף בשימוש אמיתי

"ה- HP Z2 Mini, היא המיני תחנת העבודה הראשונה בעולם שמספקת עוצמה וגמישות פורצות דרך – והכול בעיצוב קטן ואיקוני," אמרה גוון גובל. HP הגדירה מחדש את תחנת העבודה בשנת 2009 עם השקת סדרת HP Z וכעת היא שוב מחדשת בקטגוריה עם ה- HP Z2 Mini Workstation – השילוב האולטימטיבי בין ניצול שטח יעיל, אלגנטיות ועוצמה עבור הלקוחות והשותפים שלנו."

HP Z2 Mini מיועד לחלל העבודה המודרני

מקומות העבודה הופכים צפופים יותר וקיים צורך עסקי ולוגיסטי לתחנות עבודה קטנות יותר דוגמת-
HP Z2 Mini. הצורה הקומפקטית דומה יותר לאבטיפוס של מחשב על עתידני מאשר למחשבים האישים של ימינו. ב -HP Z2 Mini בנויה בצורת מתומן והיא תחנת העבודה בעלת העיצוב הייחודי ביותר מזה 35 שנים של HP, היא משלבת בתוכה את HP Z DNA, לרבות הסמכת ISV רחבה ו-368,000 שעות של בדיקות איכות.

תחנת העבודה הקומפקטית והאסתטית מספקת למשתמשים מגוון אופציות עיצוביות: על או מתחת לשולחן, מאחוריי מסך HP Z או על הקיר. תחנת העבודה שקטה במיוחד בזכות פיתוח של מהנדסי HP שיצרו מאווררים ייעודיים ומערכת קירור שקטה במיוחד (63% יותר שקטה ממיני PC עסקי של HP).

החדשנות העיצובית וההנדסית של ה-HP Z2 Mini יכולה לשנות את האופן שבו אנשים חושבים על תחנות וחללי עבודה.

HP Z2 Mini Workstation צפוי להגיע לישראל בשבועות הקרובים ומחירו החל מ 1,150 דולר