למרות נתח השוק הזעום של Windows 10 Mobile, נראה כי ב-HP עוד לא אמרו נואש ועל פי דיווחים ברשת החברה צפוייה להשיק בחודשים הקרובים מכשיר מבוסס מערכת ההפעלה הניידת של מיקרוסופט (Microsoft) המיועד לשוק הביניים.

בקונגרס המובייל השנתי הציגה החברה השנה את מכשיר ה-Elite x3, טלפון המיועד לשוק הגבוה אשר הצטייד במפרט חזק ועדכני וכיוצא בזה בתג מחיר גבוה. נראה כי בניסיון הבא של החברה זו תנסה, דרך הכיס, לקסום לקהל רחב יותר שכן על פי הדיווחים המכשיר יצויד בערכת השבבים Snapdragon 600, סדרה בה מצטיידים מכשירים ביניים וחלשה יותר ממעבד ה-Snapdragon 820 בו היה מצוייד מכשיר ה-Elite x3.

חרף החומרה החלשה צפוי כי המכשיר יתמוך ה-Continuum, המאפשרת לחבר את המכשיר למקלדת עכבר ומסך ולהשתמש במכשיר כתחנת עבודה שכן הוא צפוי לעבוד עם העריסת ה-Elite x3 שהחברה מוכרת.

מעבר לכך אין פרטים נוספים ולא ידוע מתי ב-HP יחליטו להכריז על מכשיר הסמארטפון החדש והאם תג המחיר יהיה אטרקטיבי מספיק כדי למשוך את משתמשי הפלטפורמות המתחרות.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.