חטיבת המחשוב של HP משיקה עכבר חדש בישראל. מדובר בעכבר טאץ' אשר מייתר את הצורך בנתב (דונגל) ומעניק חופש מוחלט מחוטים וכבלים. העכבר בעל כפתור ייעודי ל- Facebook מתחבר בצורה ישירה ל- Wi-Fi‎  של המחשב (במערכת הפעלה Win7) ומפנה יציאתUSB .

בנוסף, עכבר ה-  HP Wi-Fi‎®‎ Touch Mouse X7000‎‏ כולל מאפיין של גלילה באמצעות מגע, כך שבתנועה קלה של האצבע ניתן לגלוש ולעבוד. הגלילה הרגישה למגע מתכווננת לפי מהירות האצבע, כדי לנווט וללחוץ בקצב שבו המשתמש חושב.

ל- HP Wi-Fi‎®‎ Touch Mouse X7000 קימורים מלוטשים המאפשרים אחיזה ארגונומית נוחה, ומספקים לאצבעות ולכף היד את כל הנוחות היומיומית הדרושה בעבודה.

לעכבר בעל העיצוב המודרני 6 לחצנים ויכולת חיי סוללה עד 9 חודשים.

טלי חלפון, מנכ"ל חטיבת המחשוב האישי ב – HP ישראל מציינת כי העכבר החדש נותן הצצה קטנה לעתיד. הוא מאפשר ליהנות מחופש מהפכני מחוטים, מהתחושה המותאמת אישית למגע, מקימורים מלוטשים ועתידניים המבטיחים נוחות יומיומית ופרודוקטיביות משופרת ומקישוריות מהירה ל- Facebook.

משקל: 143 גרם

מחיר: 279 ₪

ניתן להשיג בחנויות באג ובאופיס דיפו.

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.