חברת HP מעצימה את חווית המחשוב האישי, עם מחשב מולטימדיה חזק במארז אחד (All-in-One) הכולל מסך מגע לשליטה אינטואיטיבית וטבעית יותר. המחשב מציג עיצוב מרשים וחכם, שמשתלב היטב בכל חלל ותופס נפח קטן במיוחד.

מחשב המולטימדיה החדש HP TouchSmart 520 כולל מסך HD רחב 23 אינץ', שניתן להטייה לצפייה נוחה מכל זווית, ומערכת שמע מתקדמת בטכנולוגיית Beats Audio, שפותחה בשיתוף Dr. Dre™. מערכת התוכנה TouchSmart הייחודית של HP, מאפשרת ליהנות משליטה במגע במגוון רחב של אפליקציות ייעודיות, בשילוב מלא עם תוכנות Windows פופולאריות.

עוד כולל המחשב את ממשק ה-Magic Canvas ליצירת סביבת בידור אישית שמאגדת את קבצי המוזיקה, הסרטים והתמונות שלך בצורה נוחה לצריכה ולצפייה. יכולת חשובה אחרת הינה קישור פשוט למחשב נייד ויצירת סביבת בידור משולבת אחת, בעזרת מערכת HP LinkUp החדשנית.

טלי חלפון מנכ"ל חטיבת המחשוב האישי ב-HP ישראל, מציינת כי  HP מחזקת את מעמדה כמובילת שוק המחשבים מבוססי Windows, עם HP TouchSmart 520 המעוצב, שמשלב בין חדשנות לבין תכנון הממוקד במשתמש עצמו. זו המחשה נוספת למחויבות שלנו ליצירת מוצרים איכותיים, אשר עונים על צרכים מגוונים של קהל הצרכנים".

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.