משתמשי מחשב ה-TouchPad של HP יכולים להיות מרוצים. גם רכשו את הטאבלט במחיר מצחיק, גם הוא מבוסס מערכת חדשנית ומעניינת (WebOS) וגם יש להם את האפשרות להתקין את האנדרואיד 4.0.

האנשים של CyanogenMod עובדים שעות נוספות ואחרי שהביאו לנו את מערכת האנדרואיד בגרסת ה-Gingerbread, הם השיקו גרסת אלפא ראשונית עם מערכת ה-ICS, אולם למרות שהוידאו שבהמשך מדגים את יכולות המערכת על גבי הטאבלט, אי אפשר לומר כי זו גרסה שמתאימה לשימוש יומיומי. למעשה, יש מספר פיצ'רים שעדיין לא עבודים כמו מצלמה, האצת וידאו בחומרה, וכמובן תמיכה בתקלות. כך לא נוכל לנגן וידאו הכי בסיסי, לצלם תמונות במצלמה וגם בעיות בסאונד נמצא כאן, אבל זה לא מונע ממאות משתמשים להוריד ולנסות את הרום על הטאבלט שלהם.

המפתחים ממשיכים לעבוד על הרום, כמו גם הם עובדים על רום ICS לשלל מכשירים נוספים כפי שדיווחו לאחרונה, והערכות שאט אט יחלו להגיע רומים רשמיים וסופיים לקראת חודש פברואר-מרץ, אז נדע את כוחה האמיתי של המערכת על גבי הטאבלט. לאוהבים סיכונים, מוזמנים לנסות להוריד ולספר לנו על החוויה. מי שלא, מוזמן לצפות בסרטון שבהמשך.

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.