HP ישראל מציגה מדפסת לייזר משולבת בעלת יכולת לסריקת עצמים תלת ממדיים באיכות גבוהה . המדפסת פותחה במטרה לסייע לכל אלה שרוצים לסרוק/לצלם עצמים אשר לא נכנסים במגש הסריקה הרגיל. כך לדוגמה, אם אתם מוכרים חפצים באינטרנט או מעוניינים להציג אומנות תלת ממדית שאתם יוצרים, כל מה שתצטרכו זה להניח את האובייקט על מגש הסורק, לסרוק ולשלוח אותו ישירות לאתר שלכם, למייל או לכל יעד אחר ברשת ללא צורך במחשב.  חלקכם יאמר, מה הבעיה? אפשר לצלם את האובייקט בטלפון ולשלוח את התמונה למייל/למדפסת או לחלופין, להשקיע בסטודיו קטן עם תאורה טובה ומצלמה- אם מכירה/הצגת חפצים זהו עיסוקכם העיקרי.

במדפסת תוכלו למצוא מסך מגע המאפשר שליטה מלאה על כל פעולות המדפסת וכן גישה ישירה לרשת דרך אפליקציות ייעודיות. מהירות הדפסה של 16 עמודים לדקה שחור לבן ועד 4 עמודי צבע. בנוסף, תוכלו להדפיס ישירות דרך חיבור USB, wi-fi או התחברות דרך הרשת הביתית בעזרת כרטיס הרשת. כמו כן, המדפסת מצוידת בטכנולוגית e-print  המאפשרת הדפסת כל תוכן אלקטרוני מכל מכשיר נייד היכול לשלוח דוא"ל ללא צורך בהתקן מיוחד.  המדפסת מקבלת כתובת דוא"ל בת 12 תווים (לדוגמא: [email protected]) כאשר "רושמים" את המדפסת באתר HP, ומשם הכל פשוט: חברו את המדפסת לרשת ושלחו את הקובץ שלכם (עד 5MB) לכתובת שקיבלתם והמדפסת תדפיס אותו ישר. כך תוכלו להדפיס ממחשב שלא מוגדרת בו המדפסת ללא צורך בהתקנת דרייברים, או לשלוח הדפסות מהסלולרי כשאתם מחוץ לבית/למשרד, ואף לשלוח תמונות להדפסה ישירות למדפסת של הסבתא.

קרא עוד:  וואווי השיקה בישראל את גרסת ה-Lite של P30

המדפסת תושק בחודש פברואר הקרוב (2012) במחיר לצרכן של 1700 ש"ח.

HP מציגה בישראל את מדפסת ה- TopShot
אשר סורקת בטכנולוגית תלת מימד
בנוסף משיקה ליין חדש של מדפסות לייזר לעסקים קטנים וארגונים
דרור אברמוב, מנכ"ל חטיבת ההדפסה של HP ישראל מציין כי החברה מצליחה לברוא  שוב ושוב את טכנולוגיית הדפסה

HP חושפת היום בישראל את מדפסת ה- HP TopShot (HP LaserJet Pro 200 Color MFP M275nw) המדפסת הביתית הראשונה אשר סורקת בטכנולוגית תלת מימד. ה- TopShot מסוגלת לסרוק פריטים בתלת מימד ולהמירם לתמונה באיכות גבוהה, בתהליך שמעבד שש תמונות נפרדות שנעשו מפריט מסוים ומפיק מהן תמונה אחת. כאשר עם תום הסריקה ניתן אף לשלוח את התמונה ישירות מהמדפסת לרשת, מבלי צורך של מכשיר מתווך. המדפסת אשר הוצגה היום תושק בישראל במהלך 2012. המחיר צפוי לעמוד על כ- 1700 ₪.

כמו כן מכריזה HP על ליין מדפסות הלייזר החדש ל – 2012 אשר כולל את ה-HP LaserJet Enterprise 500 ו- HP LaserJet Enterprise 600. סדרת ה – LJ500 אשר מגיעה ב- 3 דגמים מיועדת לעסקים קטנים וכוללת אפשרות לעבודה ברשת, הדפסה מרחוק באמצעות ePrint, הדפסה של 32 עמודים בצבע ובשחור בדקה וחסכון של 19-66 אחוז באנרגיה בתכנות הדלקה ושימוש. החל ממחיר של 2990 ₪ (כולל מע"מ).

 סדרת ה – LJ600  אשר מגיעה ב- 6 תצורות מיועדת לעסקים בינוניים עד גדולים וכוללת יכולת עבודה לקבוצות של 5 עד 15 ויותר משתמשים. לסדרה זו יכולת ליצור חומרים שיווקים ברמה גבוהה, הדפסה של 32 עמודים בצבע ו – 43 בשחור בדקה, הדפסה מרחוק באמצעות ePrint, יכולות אבטחה משופרות ועוד. החל ממחיר של 3300 ₪ (כולל מע"מ).

קרא עוד:  התאורה החכמה של Hue תוכל להעביר נתונים באופן אלחוטי בבית

דרור אברמוב, מנכ"ל חטיבת ההדפסה של HP ישראל מציין כי החברה מצליחה לברוא  שוב ושוב את טכנולוגיית הדפסה. היא לא מפסיקה לחדש ולהמציא קטגוריות ונישות חדשות. לפני כשנה פיתחה החברה לראשונה בתעשיה מדפסות תומכות-ענן שנחלו הצלחה רבה בקרב הציבור הרחב, עם מכירות של 10 מיליון מדפסות מאז ההשקה בשנה החולפת ועד היום. כעת חושפת החברה בישראל מדפסת אשר גם היא משנה את האופי שבו הכרנו מדפסות עד היום. ל-HP היסטוריה ארוכה של חדשנות ובכוונת החברה להמשיך להוביל את השוק באמצעות מוצרים ושירותים חדשניים, הוסיף אברמוב.

בעתיד תשיק HP אפליקציות חדשות התומכות באסטרטגיית הניידות ש-HP נוקטת בה, כגון שירות ה-Printer Control אפליקציה ההופכת את המכשיר ה- iphone לשלט רחוק להדפסה ניידת. באמצעות האפליקציה ניתן לבדוק את מצב הדיו במדפסת, לאתר מדפסות הנמצאות בסביבה וכן לסרוק ולשלוח מסמכים ישירות מהמכשיר ל- Google Docs, פייסבוק ולמייל.

 

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.