אחרי ההודעה המפתיעה על יציאתה משוק המחשבים האישיים וזניחתה את מערכת ה-WebOS שרכשה רק לפני שנה, הודיעה HP בסופ”ש האחרון כי היא מורידה את מחיר הטאבלט TouchPad שהושק לאחרונה למחיר של $99 בלבד.

למרות ההצלחה הנמוכה בחנויות (ואף בקשה של רשת Best Buy להחזיר את כל המלאי), מחיר כה נמוך לא השאיר את הצרכנים אדישים שרגילים להוציא $500 ויותר על המתחרים ו- HP הודיעה כי ההתנפלות הייתה המונית ותוך זמן קצר אזל המלאי במספר מקומות. אך מה לגבי אותם לקוחות שכבר רכשו את הטאבלט במחירו המלא? כדי שלא ירגישו מרומים ומאוכזבים, HP הבינה כי היא צרכיה לבוא לקראת לקוחות אלה שרכשו את ה-TouchPad לפני ה”מבצע” ומוכנה לתת החזר כספי עד לגובה מחירו העדכני כיום.

ללקוחות בארה”ב HP ייעדה את השירות הטלפוני שלה לביצוע החזר הכספי או דרך אחת מהרשתות המורשות שמכרה את הטאבלט. מעניין כיצד מהלך זה ישפיע גם על מכשיר ה-Pre3 שגם הוא מבוסס על ה-WebOS והחל להימכר בשבוע שעבר, אך אפשר לנחש כי לפני שהלקוחות יחליטו לא לרכוש אותו בשל העדרך תמיכה עתידית, HP תבצע מהלך דומה.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.