חברת HP הודיעה היום על השקתם של זוג מדפסות חדשות לשוק הביתי בישראל, ה-HP Smart Tank 615 ו-Smart Tank 515 המבטיחות הדפסה עד 18,000 דפים בשחור לבן או 8,000 בצבעוני ללא הוספת דיו.

מדובר בטכנולוגיה חדשה יחסית, המשתמשת במכלי דיו הניתנת למילוי בבית ללא צורך בהחלפת ראשי דיו קיימים. לדברי החברה מדובר בצמצום עלויות ההדפסה לפחות מאגורה לדף בודד, וחסכון של מאות שקלים לצרכן ובעיקר למי שנוהג להדפיס הרבה.

את כמות הדיו הנותר במדפסות ה-Smart Tank המשתמש יוכל לראות בעצמו שכן הם שקופים למחצה, אבל גם המדפסת מתריעה על כך מראש. המילוי הוא קל ופשוט יחסית ללא דליפות או הכתמה של הדף. מחיר של סט דיו צבעוני ושחור יעלו כ-200 שקלים, והערכה כי המשתמש הממוצע יידרש להחליף סט שכזה אחת ל-3 שנים ויותר.

Image result for smart tank 515

מלבד זאת, ה-HP Smart Tank 615 ו-Smart Tank 515 הינן מדפסות מהדור החדש, כלומר כאלה התומכות בחיבור לטלפון, כולל ניהול המדפסת עם HP Smart Tasks והדפסה ישירה של כל בני הבית וניהול המשימות. כמדפסות משולבות, הן מציעות סריקה, צילום, הדפסה ושליחת פקס (רק בדגם 615) דרך המחשב או הנייד. הן מהירות בעד 38% יותר מהדור הקודם והיא מאפשרת חיבור ב-USB או ב-WiFi, וגם בחיבור ישיר לטלפון.

דגם Smart Tank 515 מגיע עם צג LCD לתפעול, זאת לעומת Smart Tank 615 הכולל צג מגע צבעוני, מערכת הזנת דפים וכן פקס מובנה. המחיר המומלץ לצרכן של דגם 515 הוא 799 שקלים ואילו דגם Smart Tank 615 הוא 999 שקלים.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.