אחרי שסמסונג השיקה את התשובה שלה למחשבי ה-MacBook Air של אפל, מגיעה HP ומורידה את מחיר מחשב האולטרה נייד החדש שלה, ליותר ממחצית מחירו של ה-MacBook Air 11.6.

מחשב ה-Pavilion dm1z של HP הושק בתחילת השנה וחולק מאפיינים דומים ל-MacBook Air החדש, עם מסך בגודל 11.6 אינצ’, עובי של 2 ס”מ ומשקל כולל של 1.5 ק”ג, שאמנם מעט עבה יותר וכבד יותר (450 גרם), אך זול משמעותית כאשר יימכר בתקופה הקרובה במחיר של 399 דולרים בלבד, זאת לאחר ש-HP הוזילה את מחירו בכ-150 דולר לאחר הזנת קופון באתר החברה.

המחשב גם יספק ביצועים מעט יותר טובים בזכות מעבד ה-AMD Fusion כפול הליבה 1.6GHz המשולב בכרטיס מסך Radeon HD 6310M עם 3GB זיכרון RAM ודיסק קשיח 320GB, זאת בהשוואה למעבד Core 2, כרטיס Nvidia  ודיסק 64GB SSDהקיימים ב-MacBook Air.

יציאת HDMI, קישוריות WiFi, מצלמת רשת, רמקולים של Altec Lasing אלו רק חלק מהדברים שתמצאו במחשב של HP כאשר סוללת המחשב תספק עד 9.5 שעות עבודה, גם בשימוש רציף ב-HDMI על גבי ה-Windows 7.

כאמור, מחירו מוצע לזמן מוגבל בהקשת הקופון באתר HP.

  • תגים
  • HP
-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.