חברת HP, חברת המדפסות המובילה, מזהה את הצורך בהתאמת הפתרונות העסקיים שלה לדרישות הניידות בשוק, אשר באות לידי ביטוי בין היתר במגמה של עבודה מרחוק, פיזור סניפים ועובדים ניידים, אשר לא עובדים ממקום קבוע אחד.

מגמה זו, אשר הולכת ומתפתחת בשנים האחרונות ומשנה את הדרך בה עושים עסקים, בעיקר בהיבט הטכנולוגי, צפויה להגיע לשיא חדש עד שנת 2015, כאשר אנליסטים של פורסטר מעריכים כי 85% מכלל העובדים במשק העולמי יהיו ניידים.

בהתאם להערכות אלה, מכריזה חטיבת ההדפסה של HP כי תשקיע בפתרונות חדשים שיתמכו בעסקים, החל מחברות גלובאליות גדולות ועד לעסקים קטנים, בכדי לספק לעובדיהם את המרחב לפעול מכל מקום. פתרונות אלה יכללו בין היתר שתי מדפסות דיו חדשות שיתווספו לפורטפוליו המוצרים הנרחב של HP.

מדפסת מיני ניידת HP Officejet 100 Mobile Printer

המדפסת מצוידת בחיבור בלוטות' אלחוטי מובנה, אפשרות להטענה עם סוללת ליתיום-איון עם הספק של עד 500 עמודים לאחר טעינה מלאה עם אפשרות לחיבור מטען המותאם למחשבים ניידים של HP, מגש המכיל 50 עמודים ואפשרות הדפסה של עד 22 דפים בדקה בשחור לבן.

מדפסת הזרקת דיו לעסק HP Officejet Pro 8000 Enterprise Printer

המדפסת מותאמת להטמעה נוחה לסביבת עבודה מנוהלת הקיימת בעסק, בעלת יכולת הדפסה צבעונית בחיסכון של עד 50% לעמוד, תמיכה בטכנולוגיית ה-ePrint של HP המאפשרת  הדפסה בכל מקום ובכל זמן מהמכשיר הסלולארי.

קרא עוד:  מייל מתחזה מנסה לגנוב פרטי כרטיס אשראי ללקוחות הוט

המדפסות צפויות לעלות על המדפים בישראל אחרי תקופת החג.

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.