חטיבת המחשוב האישי ב- HP ישראל משיקה דור חדש בסדרת מחשבי המיני 110 . בסדרה זו מציגה החברה לראשונה את המעבד החדש מבית אינטל  1.6 GHZ N2600.

 בנוסף למחשב שגודל המסך בו הינו 10.1 אינץ' מקלדת בגודל 93% מגודל מלא בעלת מרקם שטוח עמידה בפני נוזלים, מערכת הפעלה מקורית Windows® 7 starter 32, זכרון 1 GB, כונן דיסק של 320 G, קורא כרטיסי מולטימדיה, מצלמת אינטרנט עם מיקרופון משולב, עבודה ברשת אלחוטית Bluetooth, משקל 1.38 ק"ג ו- 3 חיבורי USB.

 המחשב, המיועד לנשים, גברים וצעירים הנמצאים בתנועה מספק חוויית שימוש איכותית ובמקביל מהווה אביזר אופנתי ייחודי הממשיך את סדרת הניידים המעוצבים של החברה.

 טלי חלפון מנכ"ל חטיבת המחשוב האישי ב – HP ישראל, מציינת  כי מחשבי המיני הניידים משמשים היום בעיקר כמחשב שני או כמחשב לעבודה מחוץ לבית או למשרד. למחשבי המיני יש חשיבות למראה, לעיצוב  ולטכנולוגיה מתקדמת אשר מאפשרת המשכיות ועבודה רציפה.

 מחשבי המיני 110 של HP יגיעו בצבעי אדום, כחול ושחור

 מחיר: 1699  ₪.

לרכישה: רשתות השיווק ומשווקים מורשים. [הודעה לעיתונות]

  • תגים
  • HP
-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.