מחשב נטבוק נוסף מצטרף למשפחת HP בארץ: הכירו את Mini 110, נטבוק 10.1 אינצ’ עם מעבד Atom N280 הרץ תחת Windows 7. ה-Mini 110 מגיע בעיצוב פרחוני משהו ומתאפיין במקלדת רחבה, זיכרון 1GB, כונן קשיח של 250GB, קישוריות אלחוטית WiFi והכל שוקל 1.17 ק”ג. המחשב זמין כבר היום במחיר 2,200 ש”ח.

HP משיקה בישראל את HP Mini 110

מחשב מיני נייד מתקדם בעיצוב מיוחד הכולל את מערכת ההפעלה Windows® 7

חטיבת המחשוב האישי ב HP ישראל משיקה מחשב מיני נייד, בעיצוב מיוחד עם גימור הטבעה בעיטור לבן. המחשב, המיועד לנשים, גברים וצעירים , מספק חוויית שימוש יוצאת דופן ובמקביל מהווה אביזר אופנתי ייחודי הממשיך את סדרת הניידים המעוצבים של החברה.

למיני נייד החדש של HP מסך 10.1 אינץ', מקלדת בגודל 92% מגודל מלא, מערכת הפעלה Windows® 7, מעבד Intel Atom N280, זכרון 1 GB, כונן דיסק של 250 G, קורא כרטיסים 5 ב- 1, מצלמת אינטרנט עם מיקרופון משולב, עבודה ברשת אלחוטית Bluetooth, משקל 1.17 ק"ג, 3 חיבורי USB  ומסוף משחקים HP Games Console בממשק WEB הכוללים כמות גדולה של משחקים ללא תשלום שניתן לבחור לשחק ולהנות.

שלומי פרייס מנכ"ל חטיבת המחשוב האישי ב – HP ישראל, מציין כי למחשבי המיני הניידים המשמשים בעיקר כמחשב שני או כמחשב לעבודה מחוץ לבית או למשרד, יש חשיבות למראה ולעיצוב, בשילוב של הטכנולוגיה המתקדמת: "לצד התכונות המתקדמות, הלקוחות רואים במחשב הנייד כאביזר אופנתי לכל דבר. סדרת מחשבי המיני של HP מספקת מענה לכל הדרישות הללו ומעניקה ללקוחותיה מחשבי מיני ניידים בטכנולוגיה מתקדמת ובמגוון עיצובים וצבעים", אומר פרייס.

קרא עוד:  אפל חשפה את הדור השביעי של iPad עם מסך 10.2 אינץ'

מחיר: 2200 ₪.

לרכישה: רשתות השיווק ומשווקים מורשים.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.