רוב מוצרי השעונים החכמים נראים אותו הדבר, וההבדלים בין כולם זניחים למדי. ב-HP החליטו ללכת בגישה מעט שונה משאר היצרניות וחשבו קודם כל על השעון, אחרי כן על “החכם”. החברה שיתפה פעולה עם מעצב העל האמריקאי מייקל בסטיאן (Michael Bastian) וכפי שחשפה מוקדם יותר השנה, היא נכנסת לשוק השעונים החכמים באופן שונה מהשאר.

מדובר בשעון בעל עיצוב יוקרתי ולא שגרתי בהשוואה לשעונים החכמים שראינו עד כה, ובמקום מסך מגע הוא יתופעל באמצעות שלושה כפתורים בדופן שבאמצעותם ניתן יהיה להתעדכן בהתראות השונות, להפעיל את שעון העצר או לבצע פקודות בסיסיות. מלבד התראות, השעון מסוגל להציג גם תוכן הודעות, התראות לוח שנה, מזג האוויר, מעקב אחר מניות ועוד. לצד כל אלו, ישנו מחוג קטן שמציג את השעה הנוכחית, כל הזמן ובאופן קבוע.

הוא אמנם לא יכול לבצע דברים רבים כמו ה-Moto 360 או ה-Pebble המוכר, אבל זו התמורה לעיצוב המקנה לו מראה של שעון אמיתי מאשר מיני מחשב קטן על היד.

השעון יהיה תואם גם למערכת האנדרואיד וגם ל-iOS, ויושק ב-7 לנובמבר תחת המותג MB Chronowing בשני דגמים, האחד רגיל עם רצועת בד והשני מפלדת אל חלד ורצועת עור כשמחירו יחל ב-349 דולרים ויכול לקפוץ עד 649 דולרים למעוניינים בעיצוב היוקרתי עוד יותר.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.