חיישן לכידת התנועה Leap Motion המפשר לשלוט על המחשב האישי או המק על-ידי נפנוף ידיים הכה גלים ברשת, החיישן היה נמכר בנפרד אך יצרנית החומרה HP מתכוונת לשווק מקלדת אשר משולב בה החיישן לראשונה.

הטמעת חיישן לכידת התנועה לא זר ל-HP, למעשה במחשב הנייד מדגם Envy 17 של החברה מוטמע חיישן ה-Leap Motion ומאפשר לשלוט במחשב על-ידי מחוות תנועה של הידיים, בדומה לחיישן לכידת התנועה Kinect של מיקרוסופט. בעלי מחשבים אישיים או מק שהיו מעוניינים להשתמש בחיישן נאלצו לרכוש אותו בנפרד משאר אביזרי המחשב אך עתה הודיעה HP כי היא תחל בשיווק מקלדת אשר כוללת את החיישן במחיר של $99. מדובר בתוספת של פחות מ-$20 שכן החיישן לבדו נמכר באמזון במחיר של $80.

המקלדת תהיה זמינה לרכישה (בארה"ב) כבר החודש ותתמוך במחשבי מק, או מחשבים אישיים המריצים את מערכת ההפעלה Windows 7 ו-Windows 8 אם כי המשתמשים של זו האחרונה יפיקו מהחיישן יותר מכיוון שזו תוכננה סביב השליטה באמצעות מחוות מגע.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.