חברת HP מציבה רף חדש ליצירתיות וחושפת את תחנת העבודה הראשונה בעולם בתצורת All-in-One עם מסך IPS בגודל 27 אינץ' (68.6 ס"מ) התומך ביותר ממיליארד צבעים. התחנה החדשה, HP Z1, משלבת בין עיצוב תעשייתי מיוחד לבין עוצמת מחשוב חזקה, שנשענת על מעבדי ארבע ליבות Intel® Xeon® וכרטיסי מסך גרפיים מקצועיים ממשפחת NVIDIA Quadro התומכים בעיבוד גרפי מהיר בתלת-ממד.

חווית העיצוב ופשטות התפעול של ה-All-In-One Z1 HP, מאפשרת למשתמש ליהנות מהשליטה שבהחלפת רכיבים באופן עצמאי, כגון הוספת דיסק קשיח, שידרוג זיכרון או  גישה לכרטיס המסך, באמצעות פתיחה קלה של המסך ללא כלים וקבלת גישה לרכיבי המערכת.

ה-HP Z1 תומך בזיכרון מסוג DDR3 ECC, תצורה של עד שני דיסקים קשיחים SSD (ללא חלקים נעים) או דיסקים SATA במהירויות 7.2K ו-10K, כמו גם בעבודה בתצורת RAID לשרידות גבוהה מאוד של המידע. המסך הענק של ה-Z1 מציע רזולוציה של 1,440 x 2,560, עם זווית צפייה רחבה מאוד, של 178 מעלות.

עוצמת המחשוב והעיבוד הגרפי זמינים גם בגישה מרחוק לתחנה, באמצעות מערכת התוכנה הייחודית Software HP Remote Graphics. עוד כוללת התחנה רמקולים סטראופוניים SRS Premium ומצלמת רשת HD.

ה-Z1 הינה כלי העבודה האולטימטיבי ליוצרים, מהנדסים, מעצבים גראפיים ועורכי וידאו, לביצוע עיבוד מקבילי, גראפיקה ואנימציה ממוחשבת ומשימות עיצוב עתירות מידע. ה-Z1 כוללת אישור שימוש במגוון אפליקציות של יצרני תוכנה מובילים (ISVs) ו-3 שנות אחריות.

קרא עוד:  כך נראית אפשרות שחזור מהענן של Windows 10

טלי חלפון – מנכ"ל חטיבת מחשוב אישי  מסרה כי "ה-HP Z1 הינה תחנת עבודה מהפכנית היוצרת קטגוריה חדשה של תחנות עבודה וקובעת תקן חדש בתחומי עיצוב המוצר, הביצועים, יכולות השדרוג והשירות. עם עיצוב שמגדיר מחדש את חוקי המשחק וחווית משתמש שמציבה רף גבוה של איכות תצוגה וביצועים – התחנה הזו תסייע לנו לחזק את עמדת HP כמובילת השוק".

HP Z1 תהיה זמינה לרכישה בישראל החל מאפריל 2012

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.