האם אי פעם רציתם בלאקברי עם מסך מגע ומקלדת QWERTY מלאה? ובכן,יתכן שרצונכם מתגשם לו. פרטים חדשים אודות מכשיר ה- iPAQ K3 Obsidian של HP נחשפו היום, והמכשיר נראה כאחד ממכשירי העסקים המעניינים ביותר שניתן יהיה למצוא בשוק.  מסך המכשיר הינו בגודל 2.46 אינץ', המבוסס על טכנולוגיית ה- AMOLED ורזולוצית QVGA בלבד. בשונה ממכשים דומים, זהו מסך מגע מלא. מלבד מסך המגע, נוספה גם מקלדת QWERTY מלאה, שתקל מאד על כתיבת מיילים והודעות.
ל- HP iPAQ K3 יש מעבד 528MHz ואיתו גם 256MB RAM ו- 512MB ROM, שאמורים להפוך אותו למכשיר עסקי זריז וכן גם את כל הקישוריות להן אתם זקוקים כמו Wi-Fi ,Bluetooth 2.0 וכניסת 3.5 מ"מ לאוזניות. אך התוספת החשובה ביותר היא רכיב ה- GPS המובנה וחריץ הרחבת הזכרון בתצורת microSD. מערכת ההפעלה של המכשיר היא Windows Mobile 6.5 שתגיע עם אופציה לשדרוג ישיר ל-Windows Mobile 7.  הפרט היחיד שלא ידוע בוודאות הוא מספר המגה פיקסלים במצלמת המכשיר. חלק טוענים כי מדובר במצלמה 3.2 MP וחלקם מדברים על מצלמה 2MP.  גם מצב הפלאש במצלמה לא ידוע.
הפרטים הרשמיים על המכשיר יגיעו בקרוב, וככל הנראה, אנו נראה את המכשיר בחנויות כבר החל מנובמבר כאשר AT&T תהיה המשווקת הבלעדית בהשקה, אך התקווה היא להפצת המכשיר גם דרך מפעילות נוספות.(מקור)