חטיבת ההדפסה וההדמיה של HP  מכריזה היום על מדפסות, שירותים ופתרונות הדפסה חדשים שנועדו לסייע ללקוחות קטנים, בינוניים וארגוניים להגדיל את הכנסותיהם, להפחית סיכוני אבטחה ולייעל את כוח העבודה הנייד. ההיצע החדש של HP מדגיש את מחויבות החברה לאספקת אפשרויות הדפסה חכמות המעניקות ללקוחות כלים להרחבת העסק תוך הבטחה על מידע והגנה על השקעתם.

אנליסטים בתעשייה חוזים שעד 2015, יותר מ- 85% מהעובדים יבצעו את עבודתם באופן נייד. HP, שהינה החברה היחידה שהציגה לראשונה אפשרות הדפסה מכל מקום ובכל זמן, באמצעות טכנולוגיית ה-ePrint, ממשיכה לספק פתרונות חכמים הממלאים את הצורך הגובר בניידות.

בהתאם להערכות אלו, מרחיבה HP את התמיכה באפליקציית ה-iPhone לסביבה העסקית, כך שהמשתמשים יוכלו להנות מפתרונות ה-HP ePrint Enterprise גם בעבודה, כפי שהושק במקור למכשירי בלאקברי של RIM. באופן זה, מוצעת האפליקציה כעת ליותר מ-100 מיליון משתמשי ה-iPhone בעולם, אשר יכולים באמצעותה לא רק לזהות מדפסות הנמצאות בסביבתם המיידית ברשת ה-Wi-Fi אלא לשלוח להדפסה מסמכים בכל מדפסות הארגון ללא קשר למיקומן. בנוסף, משיקה HP לראשונה תמיכה באפליקציותHP ePrint Enterprise ו-Mobile Print Locations גם למכשירי סלולר המבוססים על מערכת הפעלה של אנדרואיד. האפליקציות יהיו זמינות באזור EMEA מ-1 ביוני 2011.

האפליקציה למכשירים הסלולאריים טומנת בחובה מגוון פעולות ומאפשרת למשתמשים למצוא אוטומטית מדפסת HP בעלת יכולת ePrint ברשתות אלחוטיות בטווח ה-Wi-Fi של המכשיר וכן מדפסות הנמצאות בסביבה הארגונית, ולהדפיס למדפסות אלו בלחיצת כפתור אחת וללא צורך להתקין דרייברים או להוריד תוכנה. אף חברת מדפסות אחרת אינה מציעה את היכולת הזו כיום. HP מגדילה את כוחם של הלקוחות להדפיס את כל מה שירצו, בכל עת שירצו ובכל מקום שירצו.

  • תגים
  • HP
-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.